در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پلتفرمی برای ارتباط بین مزارع استخراج و استخراج کنندگان

0 623

غول سازنده دستگاه های استخراج چینی بیت مین، پلتفرمی را برای اتصال استخراج کنندگان ارزهای رمزنگاری دنیا با دارندگان مزارع استخراج در ماه اکتبر راه اندازی می کند.

اولین منبع اتصال بین استخراج کنندگان و مزارع استخراج

بیت مین اعلام کرد، این پلتفرم که نقشه استخراج دیجیتال جهانی(WDMM) نام دارد، در اجلاس جهانی استخراج دیجیتال(WDMS) که از 8 الی 10 اکتبر در فرانکفورت برگزار می شود، به طور رسمی معرفی و راه اندازی خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، WDMM اولین شبکه جهانی خواهد بود که دارندگان سخت افزارهای استخراج را به مزارع استخراج متصل می کند که در مقابل دریافت هزینه، خدمات نگهداری و منابع برق خود را در اختیار دارندگان دستگاه های استخراج قرار می دهند. در مقابل، اعضای شبکه به تعدادی از خدمات خصوصی بیت مین از جمله کمک به طراحی مزارع استخراج، اتصال به مشتریان خارجی جهت میزبانی و پشتیبانی شدن با ارائه خدمات خرید، راه اندازی و ساخت دستگاه ها دسترسی خواهند داشت.

ثبت نام در لیست

به منظور ثبت درخواست در WDMM، صاحبان مزارع استخراج باید اطلاعات مربوط به امکانات فعلی استخراج خود و ظرفیت قابل ارائه برای میزبانی از سایر دستگاه ها را تهیه کنند. در این پست اعلام شده که صاحبان مزارع استخراج قادر خواهند بود در طول اجلاس  برای لیست شدن در WDMM اقدام نمایند.

متیو وانگ، مدیر مزرعه استخراج بیت مین، اظهار داشت که WDMM با فراهم کردن روشی کاملا جدید برای اتصال مزارع استخراج و دارندگان سخت افزار ها، به پایدار ساختن استخراج در طولانی مدت کمک خواهد کرد. وانگ بر تعهد بیت مین به پشتیبانی مستمر از دارندگان دستگاه های استخراج برای افزایش طول عمر سخت افزارها و پشتیبانی از پیشرفت کلی در صنعت تاکید کرد.

10 مزرعه استخراج برتر

علاوه بر این بیت مین قصد دارد، برندگان 10 مزرعه استخراج برتر را در طول اجلاس معرفی کند. بر اساس اعلام وبسایت این پروژه، به برندگان جوایز رسمی و بلیط ویژه برای WDMS اعطاء خواهد شد. قسمت رای دهی به 10 مزرعه برتر هنوز باز و در دسترس است.

در تاریخ 9 سپتامبر، بیت مین دو دستگاه استخراج جدید را به نام S17e و T17e معرفی و ارائه داد. مدل S17e دارای قدرت هش 64 تراهش و مدل T17e دارای قدرت هش 53 تراهش است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.