در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

انجمن گفتگو Bitcoin.com تا یک ماه دیگر بسته خواهد شد

0 761

انجمن های گفتگو(فروم ) سایت بیت کوین دات کام (Bitcoin.com) تا یک ماه دیگر بسته خواهد شد. این بخش یکی از پرطرفدارترین  بخش ها در انجمن ارز رمزنگاری است.

انجمن های گفتگو(فروم) بیت کوین دات کام محلی برای مناظره ها و بحث های داغ پیرامون بازار ارز رمزنگاری است. خدمات دهی این انجمن در تاریخ 24 جولای سال جاری خاتمه خواهد یافت. مدیراین انجمن با ارسال پستی در تاریخ 24 ژوئن این خبر را اعلام کرد.

مدیر انجمن در این پست جزئیات کمی درباره بسته شدن این بخش ارائه داد و دلایل این اقدام ذکر نشده است. فروم بیت کوین دات کام با وب سایت بیت کوین دات کام مرتبط است. این وب سایت یکی از قدیمی ترین و بزرگترین پورتال های وب در زمینه ارز رمزنگاری در جهان به شمار می آید. راجر ور، از سرمایه گذاران اولیه بیت کوین، از وب سایت بیت کوین دات کام پشتیبانی می کند. این وب سایت یک سری خدمات برای بیت کوین و بیت کوین کش، از جمله صرافی ارز رمزنگاری، ارائه می دهد.

نکته:فروم در زبان فارسي به معنی محل مجمع عمومی، انجمن هاي گفتگو است و در اينترنت منظور يک محل مجمع عمومی است که هر کس از هرجای دنيا می تواند در يک فروم موردنظر عضو شده و با اعضای ديگر اين فروم در هر زمینه ای که تمايل داشته باشد تبادل اطلاعات کند!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.