در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

انتقال 47000 بیت کوین در یک تراکنش

0 2,187

سرکوب اخیر چین در مورد ارزهای رمزنگاری باعث شده نهنگ های بیت کوین مقادیر زیادی از این ارز را جابجا کنند. به نظر نمی رسد تمجید رئیس جمهور چین در مورد فناوری بلاک چین و درخواست وی به مجهز شدن به این فناوری بر بیت کوین و ارزهای رمزنگاری تاثیری داشته است، زیرا بانک مرکزی این کشور سرکوب دیگری را برای ارزهای رمزنگاری آغاز کرده است.

بانک چین در مورد اقدامات غیر قانونی مرتبط با دارایی های دیجیتال هشدار داد و خاطر نشان کرد:

سرمایه گذاران نباید ارزهای رمزنگاری را با بلاک چین اشتباه بگیرند.

تنها چند ساعت پس از این اعلام، یک نهنگ بیت کوین در یک تراکنش مقادیر عظیمی بیت کوین جابجا کرد.

انتقال 300 میلیون دلاری یک نهنگ بیت کوین

همانطور که گفته شد، روز گذشته در یک تراکنش 47000 بیت کوین منتقل شد که با توجه به قیمت فعلی بیت کوین این مقدار برابر 341.6 میلیون دلار است. در این تراکنش ثبت شده، ارز از یک کیف پول ناشناخته به یک آدرس دیگر منتقل شد.

می توانید این تراکنش را از اینجا مشاهده نمایید.

اخبار اخیر چین در چند روز گذشته باعث افت شدید قیمت بیت کوین شد. بیت کوین پس از یک افت شدید، در حال حاضر کمی بهبود یافته است.

این کاهش قیمت بیت کوین، افت قیمت سایر آلت کوین ها را نیز سبب شد. 10 ارز برتر بازار به استثنای ارز پایدار تتر، روز گذشته اُفتی بین 4 تا 7.5 درصد داشتند.

آیا چین ارز رمزنگاری خود را راه اندازی می کند؟

چین به دنبال بحث های اخیر در مورد پتانسیل این کشور برای باز کردن دوباره رمزنگاری، یک سری حرکات جدیدی را آغاز کرده است. به نظر می رسد علاقه به ارزهای دیجیتال در چین به دلیل موضع مثبت این کشور در قبال فناوری بلاکچین افزایش یافته است. گمانه زنی های زیادی در این مورد وجود دارد که آیا چین ممکن است ممنوعیت مبادلات ارزهای رمزنگاری را لغو کند یا خیر.

در حال حاضر، چین بار دیگر موضع ضد ارزهای رمزنگاری خود را اعلام کرد، اگر چه هنوز برنامه راه اندازی ارز دیجیتال ملی خود به نام DCEP را ادامه می دهد. بانک مرکزی تایید کرده است که ارز ملی چین هنوز تحت آزمایش و مطالعات دقیق قرار دارد، اما در نهایت شاهد راه اندازی آن خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.