در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

شاید این آخرین فرصت برای خرید بیت کوین و آلت کوین ها باشد

0 342

تحلیلگر ارز رمزنگاری با نام مستعار رکت کاپیتال (Rekt Capital) معتقد است که بیت کوین اکنون در حال تثبیت بوده، در حالی که برای یک روند صعودی پارابولیک (سهمی وار) آماده می شود و ممکن است آخرین فرصت برای خرید بیت کوین باشد.
بیت کوین چیست؟ آموزش کامل بیت کوین

این تحلیلگر در یک ویدیوی جدید در یوتیوب به 70600 دنبال کننده خود گفت که بیت کوین ممکن است برای مدت طولانی در منطقه فعلی باقی نماند، زیرا وی انتظار دارد که این ارز بزرگ بازار براساس سوابق گذشته به زودی به بالاترین سطح خود برسد.

این منطقه خرید و انباشت مجدد در سطوح فعلی (حدود 70000 دلار) شلوغ است و ما را برای حرکت بزرگ تر آماده می کند. هر چه بیشتر قیمت در این سطوح نوسان کند، فرصت بیشتری برای خرید ارزان تر قبل از شروع روند صعودی به سطوح بالاتر را فراهم خواهد کرد.

از لحاظ تاریخی، این حرکت صعودی پارابولیک باید بعد از هاوینگ و چندین هفته یا حتی چند ماه پس از آن اتفاق بیفتد.
هاوینگ بیت کوین چیست و چه تاثیری بر قیمت بیت کوین خواهد داشت؟

روند صعودی پارابولیک

رکت کاپیتال همچنین پیش بینی کرد که این روند صعودی پارابولیک (که معمولا بعد از هاوینگ رخ می دهد) ممکن است در این چرخه به دلیل تاثیر ETFهای اسپات زودتر از حد معمول شروع شود. علاوه بر این، بیت کوین احتمالا در چرخه فعلی زودتر از چرخه های قبلی به بالاترین سطح خود خواهد رسید.

پس از شکست به بالای اوج های چرخه قبلی، وارد منطقه کشف قیمت و آن روند صعودی پارابولیک خواهیم شد که مرحله قبل ازهاوینگ و مرحله خرید مجدد را بسیار کوتاه می کند و قیمت را به اوج جدیدی می رساند که قبلا هرگز چنین اتفاقی رخ نداده و این قابل درک است چون ETFها بر روند حرکت قیمت تاثیر می گذارند.

موضع محتاطانه جروم پاول در مورد کاهش نرخ بهره

داده های کوین تلگراف مارکتس پرو و تریدینگ ویو نشان می دهند که اوج چرخه قبلی در حدود 69000 بوده و در حال تبدیل شدن به حمایت اولیه در آخر هفته (شنبه و یکشنبه) است. 

قیمت بیت کوین در اواخر روز شنبه حدود 1000 دلار افزایش یافت که ظاهرا اظهارت جروم پاول (رئیس فدرال رزرو آمریکا) موجب این افزایش شده است.

پاول در مصاحبه ای در کنفرانس اقتصاد کلان و سیاست پولی در سانفرانسیسکو، ایالت کالیفرنیا، از وضعیت نرخ تورم و چشم انداز اقتصادی راضی به نظر می رسید. وی با تاکید بر این که فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره عجله ای ندارد، گفت:

در حال حاضر، رشد اقتصادی و بازار کار قوی هستند و تورم در حال کاهش است. ما در مورد کاهش نرخ بهره احتیاط خواهیم کرد.

براساس داده های FedWatch Tool، در حال حاضر، احتمال کاهش 0.25 درصدی نرخ بهره در جلسه بعدی FOMC در ماه ژوئن 61 درصد است.

در 29 مارس در حالی که تعطیلات وال استریت بود، داده های شاخص هزینه های مصرف شخصی (PCE) آمریکا منتشر شد که با پیش بینی های 2.5 درصد مطابقت داشت.

نظر تحلیلگران در مورد حرکت بعدی قیمت

با در نظر گرفتن سطوح مقاومت بعدی برای قیمت بیت کوین، توجه همه بر بسته شدن شمع های هفتگی، ماهانه و سه ماهه متمرکز است.

از نظر رکت کاپیتال، سطح 69000 دلار مهم تر از همیشه شده و بسته شدن شمع هفتگی در بالای این رکورد چرخه قبلی، بیت کوین را به شکست صعودی نزدیک تر می کند. وی در پلتفرم ایکس پیش بینی کرد که این ارز بزرگ تا زمان بسته شدن شمع هفتگی به حرکت زیگزاگی خود در این منطقه ادامه خواهد داد.

خرید

برخی دیگر از تحلیلگران به سیگنال های مثبت دیگر اشاره کردند. کوین سونسون با انتشار نموداری در پلتفرم ایکس، میانگین متحرک همگرایی واگرایی (MACD) را در بازه زمانی روزانه برجسته کرد. MACD در این نمودار در موقعیت افزایش به بالای خط صفر قرار دارد که چنین رویدادی با شکست احتمالی قیمت به بالای اوج حدود 74000 دلار همزمان است.
چگونه می توان از شاخص MACD برای پیش بینی قیمت ارزها استفاده کرد

منبع dailyhodl cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.