در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

انتقال روزانه 3 میلیارد دلار در شبکه بیت کوین

0 856

اطلاعات سایت کوین متریک که داده های رمزنگاری را تحلیل می کند، نشان می  دهد که میانگین حجم تراکنش بیت کوین به 3 میلیارد دلار در روز رسیده است.

روند صعودی ارزش تراکنش های روزانه بیت کوین

داده های کوین متریک، یک روند صعودی چشمگیر را در ارزش دلاری حجم تراکنش ها و انتقالات بیت کوین در 90 روز گذشته نشان می دهد.

در 17 آوریل میانگین ارزش روزانه تراکنش های بیت کوین 1.04 میلیارد دلار بود که در 16 جولای این مقدار به 3.22 میلیارد دلار رسیده است. این روند یک افزایش 210 درصدی را نشان می دهد.

بیت کوین افزایش بیشتری را نسبت به اتریوم تجربه کرده است. اتریوم در مدت مشابه افزایش 77 درصدی داشته است. در واقع میانگین ارزش روزانه اتریوم از 370 میلیون دلار به 657 میلیون دلار رسیده است. ارزش تراکنش های روزانه ریپل از 152.5 میلیون دلار در اواسط ماه آوریل به 245.6 میلیون دلار در اواسط ماه جولای رسیده است. ریپل نیز افزایش 61 درصدی داشته است.

همبستگی

داده های کوین متریک نشان می دهد، بیت کوین میانگین روزانه 3 میلیارد دلار را در 11 جولای شکسته است. در آن تاریخ بیت کوین با قیمت 11500 دلار مبادله می شد. با این حال و با وجود سقوط 2000 دلاری قیمت بیت کوین و افت 11.4 درصدی در یک روز و کاهش 25 درصدی در یک هفته، ارزش میانگین تراکنش روزانه به طور مداوم در حال صعود است.

برخی مفسران معتقدند که روند نزولی قیمت بیت کوین به دلیل جبهه گرفتن دولت آمریکا در مقابل ارز لیبرا فیس بوک بوده است.

معامله گر قدیمی بیت کوین، پیتر براندت، معتقد است که این افت بازار بیشترین ضربه را به آلت کوین ها زده است نه به بیت کوین.

طبق گزارش های قبلی، نرخ هش بیت کوین به طور مداوم در حال افزایش است و در آخرین گزارش به 65.87EH/s رسیده بود. با این وجود و علارغم نوسانات قیمت در این هفته، این رقم همچنان در حال صعود است و در حال حاضر به حدود 73EH/s رسیده است.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.