در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

درآمد استخراج بیت کوین در روز هاوینگ به 107 میلیون دلار رسید

0 274

درآمد حاصل از استخراج بیت کوین (BTC) برای اولین بار از مرز 100 میلیون دلار فراتر رفت و در روزها وینگ در سال 2024 بیشترین درآمد روزانه را ثبت کرد.

در 20 آوریل، ماینرهای بیت کوین در مجموع 107.7 میلیون دلار پاداش استخراج و کارمزد تراکنش به دست آوردند، زیرا اعضای انجمن با میل خود هزینه های گزافی را پرداخت کردند تا تراکنش های خود را در 840000 امین بلوک بیت کوین ثبت کنند.

ارزش کل پاداش های بلوک و کارمزد تراکنش های پرداخت شده به ماینرها به دلار آمریکا.

سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند بخشی از تاریخ بیت‌کوین باشند، 37.7 بیت کوین (به ارزش 2.4 میلیون دلار) را صرفاً به عنوان کارمزد صرف کردند تا سهم خود را از فضای محدود در بلاک بیت‌کوین به دست آورند، که باعث شد چهارمین رویداد هاوینگ شود. این بلوک شامل 3050 تراکنش بود، به این معنی که کاربر به طور متوسط ​​کمی کمتر از 800 دلار پرداخت می کرد.

هزینه های رکوردشکنی به مسابقه برای حک ساتوشی های کمیاب در بلوک هاوینگ نسبت داده شد.

زمانی که قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی 71415 دلار رسید، بالاترین درآمد قبلی ماینرهای بیت کوین در 11 مارس 78.7 میلیون دلار بود. با این حال، جهش درآمد مستقیماً با قیمت بازار بیت کوین مرتبط بود زیرا ماینرها در ازای تأیید تراکنش های روی بلاک چین، در بیت کوین پاداش می گیرند.

رویداد هاوینگ بیت کوین در 20 آوریل پاداش استخراج را برای چهارمین بار به نصف کاهش داد و به ازای هر بلوک استخراج شده به 3.125 بیت کوین کاهش یافت.

با کاهش هیاهو در مورد هاوینگ بیت کوین، میانگین کارمزد پرداخت شده برای بیت کوین  تنها یک روز پس از رسیدن به میانگین رکورد 128 دلار در 20 آوریل به شدت کاهش یافت.

میانگین کارمزد تراکنش روزانه بیت کوین در 5 سال گذشته. منبع: Y Charts

به گفته mempool.space، از 21 آوریل، کارمزد تراکنش های بیت کوین به طور متوسط ​​به 8 تا 10 دلار برای تراکنش های با اولویت متوسط ​​کاهش یافته است.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.