در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سختی استخراج بیت کوین به بالاترین مقدار خود رسید

0 1,746

داده های موجود وب سایت BTC.com نشان می دهد، سختی استخراج شبکه بیت کوین 11 درصد افزایش و به رکورد جدیدی دست یافت. سختی استخراج بیت کوین به رقم 7.46 تراهش رسید. این رقم، بالاترین سختی شبکه را به مقدار 7.45 تراهش در اوایل اکتبر 2018 شکست داد.

کوین رووک در توییتر نوشت:

سختی استخراج بیت کوین به تازگی به بالاترین مقدار خود رسیده است.

این شبکه نسبت به همیشه قوی تر شده است.

رکورد جدید سختی استخراج بیت کوین به این معنی است که این شبکه در حال حاضر نسبت به همیشه امن تر شده است. سختی شبکه،  اشاره به سهولت حل معادلات رمزنگاری به منظور استخراج یک بلاک جدید توسط استخراج کنندگان شبکه دارد.

چنین ارقام قابل توجهی به معنی افزایش فعالیت شبکه است. این رویداد پس از 15 ماه بازار نزولی بیرحم و پس از کاهش 80 درصدی بیت کوین اتفاق افتاده است.

شبکه امن تر استدلال بازار افزایشی را تقویت می کند

با در نظر گرفتن نرخ هش خام به عنوان یک معیار امنیت، افزایش سختی بیت کوین به یک رکورد جدید، اعتبار بیشتری به استدلال بروز یک بازار افزایشی می دهد. زمانی که بیت کوین به پایین ترین مقدار خود در سال 2018 و به قیمت 3100 دلار رسید، مرگ استخراج اتفاق افتاد.

قیمت و فونداسیون های فنی در مسیری یکسان با همدیگر حرکت می کنند. ممکن است سرمایه گذاران بزرگ بیشتری برای خرید بیت کوین ترغیب شوند و ارزش آن را بیشتر افزایش دهند. مکس کیسر پنج شنبه شواهد یکسانی را در یک توییت بیان کرد:

به محض تلاش سرمایه گذاران بزرگ جهت ورود به بازار، نرخ هش افزایش پیدا می‌کند، امنیت افزایش پیدا می کند، قیمت افزایش پیدا می کند.

بیت کوین در حال حاضر یک بازگشت جزئی را که در سطح 9000 دلار رد شد، تجربه می کند. هر چند، چنین افت های معمولی نیستند. در طول حرکت افزایشی سال 2017 ، بیت کوین حدود 8 مورد از چنین بازگشت هایی را تجربه کرد اما همچنان در اواسط دسامبر 2017 در نزدیکی قیمت 20000 دلار قرار گرفت.

با توجه به اینکه نقطه ی مقاومت قبلی در سطح 8100 دلار قرار داشت، اگر بیت کوین موفق به حفظ قیمت در بالای سطح روانی 8000 دلار نشود، سپس احتمالا هدف بعدی تثبیت قیمت در سطح حمایت قبلی و در قیمت 6400 دلار خواهد بود.

پنجشنبه مایک نووگراتز از شرکت گلکسی دیجیتال در گفتگو با بلومبرگ گفت، پیش بینی می کند، بیت کوین بین ناحیه قیمتی 7000 الی 10000 دلار باقی بماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.