در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بیت کوین در حال ورود به فاز اول صعودی است

0 7,662

تحلیل‌گر برتر می‌گوید بیت‌کوین در حال ورود به فاز اول صعودی است، زیرا احساسات فعلی بازار منتظر تایید ETF است و رویداد نصف شدن (هاوینگ) بیت کوین باعث ایجاد خوش بینی می شود.

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر برتر بازار، نسبت به وضعیت بازار کریپتو با قدرت نشان دادن بیت کوین، خوشبین است، زیرا تکرار صعود تاریخی آن را نشان می دهد.

قیمت بیت کوین در این تاریخ در سال گذشته حدود 15000دلار بود، قیمت فعلی آن 37121 دلار است که افزایش 124 درصدی را نشان می دهد. در نهایت وارد فاز اول چرخه صعودی بعدی می شود.

بررسی روند فعلی بیت کوین

بر اساس نموداری که توسط این تحلیلگر برتر به اشتراک گذاشته شده است، قیمت بیت کوین (BTC) در یک روند تکراری حرکت می کند که با یک سال مشخص شده است که در آن در یک سال بیت کوین فشار نزولی شدیدی را تجربه می کند، سپس یک سال دیگر انباشت شدید، به دنبال آن یک سال تعریف شده توسط فاز صعودی آخرین چرخه به یک شیدایی ختم می شود که در نهایت می تواند قیمت ها را سهموی کند. الگوی نمودار منحنی سهموی یکی از قوی ترین الگوهای روند صعودی یک دارایی مالی است. این نوع الگو با سریع ترین و دورترین نرخ هر الگوی نموداری به سمت بالا حرکت می کند.

Bitcoin (BTC) bull phases

طبق نموداری که در بالا به اشتراک گذاشته شده است، بیت کوین در حال حاضر وارد مرحله 1 ساله صعودی می شود که با کادر بنفش مشخص شده است.

بسیاری از تحلیلگران موافق هستند که زمان مناسبی برای بیت کوین است، زیرا در سال گذشته شاهد انباشت مداوم بیت کوین بوده ایم و شرکت هایی مانند MicroStrategy استراتژی بیت کوین خود را دو برابر کرده اند.

این تحلیلگر خوشبین است که با احتمال تایید ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار و همچنین رویداد نصف شدن آینده، ممکن است بازار واقعاً وارد فاز شیدایی شود که در آینده شاهد آزمایش مجدد بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخی خود (ATH) خواهیم بود.

علاوه بر مایکل ون د پوپ، چندین متخصص صنعت نیز پیش از ETF بیت کوین و رویداد نصف شدن هر 4 سال، یک هدف قیمتی عظیم را برای بیت کوین پیش بینی کرده اند.

پیامدها برای آلت کوین ها

مایکل ون دی پوپ معتقد است آلت کوین ها در هر مرحله از چرخه رشد بیت کوین رفتار متفاوتی دارند و در مرحله انباشت، آلت کوین ها به طور کلی بازار نزولی را تجربه می کنند. این روند به سرعت تغییر می‌کند زیرا اکثر آلت‌کوین‌ها معمولاً به ترتیب در مراحل افزایشی و شیدایی به بیت‌کوین می‌پیوندند.

با نگاهی به عملکرد فعلی چین لینک،سولانا و احیای چشمگیر توکن FTX (FTT)، می‌توانیم موافق باشیم که نظریه ی مایکل ون دی پوپ به واقعیت نزدیک است. از آنجایی که صنعت انتظار محرک های مهم تری مانند به روز رسانی تایید ETF بیت کوین را دارد، خواهیم دید که بیت کوین و آلت کوین ها در هفته های آینده تا چه اندازه افزایش می یابند.

منبع coingape

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.