در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

رکوردشکنی نرخ هش بیت کوین در فاصله 8 روز مانده به هاوینگ

0 1,139

نرخ هش بیت کوین در فاصله هشت روز مانده به هاوینگ و شش هفته پس از کاهش 40 درصدی، رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

پس از کاهش شدید قیمت در اواسط ماه مارس سال جاری که منجر به خروج تعدادی از استخراج کنندگان دارای دستگاه های قدیمی شد، نرخ هش بیت کوین در سوم ماه مه افزایش بی سابقه ای داشت و به بیش از 142 اگزاهش در ثانیه رسید. این مقدار نرخ هش توانست رکورد قبلی 8 مارس که 123 اگزاهش در ثانیه بود را بشکند.

ثبت رکورد جدید نرخ هش بیت کوین در فاصله 8 روز مانده به هاوینگ

کمتر از 8 روز به هاوینگ بیت کوین باقی مانده و نرخ هش این ارز رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. این نرخ هش در 8 مارس سال جاری رکورد جدیدی ثبت کرد، اما دو هفته بعد با 40 درصد کاهش از 123 به 75 اگزاهش در ثانیه رسید.

با این حال، با صعودی شدن روند قیمت ها، شاهد افزایش 90 درصدی نرخ هش در شش هفته گذشته بوده ایم. به گفته تحلیلگران افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری، کنار گذاشتن دستگاه های قدیمی و منسوخ اسیک و هاوینگ منجر به افزایش تقریبا دو برابری نرخ هش در کمتر از دو ماه شده اند.

هاوینگ یک تعادل سالم

جانسون ژو، رئیس بخش تحقیقاتی و تحلیلی Tokeninsight، پیش بینی کرد که درصد زیادی از دستگاه های استخراج نسل قدیمی تر نظیر آنتماینرS9، اندکی پس از رویداد هاوینگ خاموش خواهند شد.

با وجود اختلالاتی که هاوینگ در بخش استخراج ایجاد می کند، جانسون این رویداد را یک تعادل سالم برای مجبور کردن شبکه به تنظیم مجدد خود و تبدیل شدن به یک شبکه کارآمد توصیف می کند که در آن، استخراج کنندگان می توانند سود کافی کسب کنند.

جانسون افزود:

به هر حال، هاوینگ بیت کوین در کوتاه مدت باعث بی نظمی در شبکه خواهد شد، زمانی که سختی استخراج تنظیم شود و تعادل در شبکه برقرار شود، شاهد برگشت سریع شبکه بیت کوین به حالت پایدار خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.