در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

بهبود نرخ هش بیت کوین برخلاف قیمت آن

0 709

شواهد نشان می دهد نرخ هش شبکه بیت کوین از پایان سال گذشته در یک روند افزایشی قرار گرفته است. با اینکه قیمت به رکود خود ادامه می دهد این امر می تواند نظر استخراج کنندگان را دوباره به عمل استخراج معطوف سازد.

نرخ هش بیت کوین در سه ماه گذشته 35 درصد افزایش داشته است. نرخ هش در نوامبر 2018 برابر با 32 میلیون ترا هش در ثانیه بوده است اما اکنون آن 43.5 میلیون ترا هش است از اینرو بیت کوین دوباره برای استخراج کنندگان بیشتری سودآور خواهد شد.

پس از اینکه نرخ هش در ماه نوامبر سال گذشته به مقدار پایین 32 میلیون ترا هش در ثانیه رسید، به نظر می رسد اکنون نرخ هش شبکه بیش از 30 درصد و به مقدار 43.5 میلیون ترا هش بر ثانیه افزایش یافته است.

با توجه به اینکه توییت بالا نشان می دهد استخراج بیت کوین مجدد سودآور شده، کاملا مشخص نیست که چرا از آن زمان و در یک بازه ی زمانی یکسان قیمت بیت کوین افزایش نداشته است. یکی از احتمالات این است که تعداد افرادی که فضای استخراج بیت کوین را ترک کردند، بسیار زیاد بوده و منجر به نزول بیش از حد قدرت هش شده اند و بنابراین این امر ورود نسل جدید استخراج کنندگان به این فضا را جذاب تر کرده است. این افزایش نیز می تواند به علت گسترش عملیات بزرگ استخراج و به امید یک حرکت افزایشی در آینده صورت گرفته باشد.

علت دقیق عدم افزایش همزمان قیمت همراه با نرخ هش تاکنون مشخص نشده است. اما اضافه شدن قدرت هش شبکه بیت کوین یک خبر خوب است.

منبع chepicap

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.