در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

سقوط نرخ هش بیت کوین در پی شایعاتی در مورد خاموش کردن دستگاه های استخراج

0 1,239

سقوط نرخ هش بیت کوین شایعاتی را در رابطه با اینکه کشور چین شمار زیادی از دستگاه های استخراج را به علت عدم صرفه اقتصادی خاموش کرده، بوجود آورد.

خاموش کردن به صرفه تر است
در تاریخ 20ام نوامبر، فایل ویدیو و عکسی که گفته می شود متعلق به بیت فیش، مالک F2Pool است، توسط اخبار محلی سی ان لجر و شریک آن به نام دوی وان منتشر شد.
وان بیان کرد:

با وجود قیمت های حال حاضر، بسیاری از استخراج کنندگان، عمل استخراج را با ضرر انجام می دهند، اکنون به صرفه تر است دستگاه ها را خاموش کرد تا هزینه برق کاهش یابد.

قیمت بیت کوین پس از یک هفته، همچنان به روند نزولی خود ادامه می دهد که منجر به کاهش 30 درصدی ارزش آن برحسب دلار شد. سه شنبه قیمت بیت کوین به 4400 دلار رسید.
طبق گفته ی وان، هزینه استخراج سازی با ریگ مدل اس9 انت ماینر بیت مین حدود 3800 دلار است که اگر سختی و رقابت کاهش یابد، این هزینه نیز کم خواهد شد.
او گفت عواملی مانند خشکی فصل در چین باعث افزایش هزینه های برق شده و این مشکلات را تشدید کرده است. وی افزود که بعضی از مالکان استخرهای استخراج سازی برتر چندین ماه است که ضرر انجام عمل استخراج سازی را پذیرفته اند.
P2Pool پس از آن زمان لیست کاهش هزینه های خود را منتشر کرد، و از استخراج کنندگان خواست از اینکه سودی دریافت می کنند، اطمینان حاصل کند.

اظهار اخبار دروغین فراوان است
استخراج کنندگان چینی ادعا کردند همراه با سیلی که در ماه ژوئن در استان سیچوان آمده است، بسیاری از دستگاه های استخراج خود را از دست داده اند. اما با توجه به این که نتوانستند فیلم یا عکس را از سایر منابع ارائه دهند، اطلاعات نشان می دهد که ادعای آنها دروغ است.
در این ضمن اطلاعات موجود در کیف پول بلاک چین نشان می دهد نرخ هش بیت کوین سقوط کرده و مجددا به نرخ ماه آگوست رسیده است.
نرخ هش
با توجه به اینکه شبکه همیشه دارای افزایش تدریجی قدرت هش، به خصوص در سال گذشته بوده است، این روند یک واقعه نادر از شبکه را نشان می دهد.
تلاش ها همچنان برای سوق دادن استخراج کنندگان به سمت بیت کوین کش به منظور حمایت یکی از زنجیره های هارد فورک آن نیز ادامه دارد که می تواند یکی از دلایل کاهش نرخ هش بیت کوین باشد.

منبع Bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.