در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

باندهای بولینگر به شروع نوسانات جدید بیت کوین تا 10 روز دیگر اشاره دارند

0 491

براساس تجزیه و تحلیل یک معامله گر ارز رمزنگاری با نام مستعار “هورن‌هیرز (HornHairs)”، بیت کوین حداکثر تا 10 روز دیگر شاهد نوسانات جدید در قیمت خود خواهد بود. وی در پست 7 فوریه خود در پلتفرم ایکس به یک سیگنال نادر مرتبط با باندهای بولینگر اشاره کرد.
نحوه استفاده از شاخص بولینگر(BB) در پیش بینی قیمت و نوسانات بازار
استفاده از باندهای بولینگر برای تعیین وضعیت اشباع خرید یا فروش

پیش بینی یک حرکت بزرگ براساس باندهای بولینگر

بیت کوین ممکن است بیش از 150 روز در منطقه فشرده ای معامله شده باشد، اما یک سیگنال جدید نشان می دهد که تغییر بزرگی در راه است.

پهنای باند بولینگر(BBW) که تفاوت بین انحراف معیار سه باند را اندازه گیری می کند، به پایین ترین حد خود رسیده که در گذشته منجر به یک “حرکت بزرگ” در قیمت بیت کوین شده است.

BBW به ندرت به سطوحی که در حال حاضر قرار دارد، کاهش می یابد و هر بار این اتفاق رخ داده باعث “نوسانات فوری” قیمت شده است. اما مسئله این است که جهت حرکت قیمت مشخص نیست.

هورن‌هیرز گفت:

حداکثر 10 روز تا یک حرکت بزرگ در قیمت بیت کوین فاصله داریم. اکنون زمان آن است که برنامه خود را برای هر دو جهت حرکت تنظیم کنید تا در صورت افزایش یا کاهش قیمت در ترس و بی برنامگی گرفتار نشوید. این اتفاق خیلی زود رخ خواهد داد.

باندهای بولینگر

باندهای بولینگر در ماه های گذشته بارها به دوره هایی از نوسانات اشاره کرده و باندهای آن به سطوحی کاهش یافته اند که به ندرت در طول عمر بیت کوین مشاهده شده اند.

 داده های کوین تلگراف مارکتس پرو و تریدینگ ویو نشان می دهند که قیمت بیت کوین در نمودار روزانه در منطقه ای بین باندهای بالایی و میانی نوسان می کند و به دنبال یک حرکت جدید است.

معامله گران همچنان منتظر هستند

براساس گزارش کوین تلگراف، عدم افزایش قیمت بیت کوین باعث تشدید ناامیدی در بین سرمایه گذاران پیش از هاوینگ در آوریل، شده است.
هاوینگ بیت کوین چیست و چه تاثیری بر قیمت بیت کوین خواهد داشت؟

پیش بینی های زیادی در مورد حرکت قیمت بیت کوین وجود دارد. برخی از تحلیل‌گران پیش بینی می کنند که قیمت تا قبل از هاوینگ به بالای 60000 دلار خواهد رسید. در حالی که برخی از پیش بینی های خوش بینانه تر به کشف قیمت پیش از پایان سال 2024 اشاره می کنند.

عدم ثبات اقتصاد کلان (به ویژه در بخش بانکداری آمریکا) باعث شده تا برخی روند نزولی را برای قیمت بیت کوین پیش بینی کنند. تحلیل‌گران طرفدار روند نزولی، کف قیمت را در منطقه 30000 دلار تعیین کرده اند.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.