در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

عضویت ویژه در بایننس برای قربانیان KYC

0 661

صرافی رمزنگاری بزرگ بایننس اعلام کرد، قصد دارد یک عضویت مادام العمر ویژه را به تمام کاربرانی که تصاویر مربوط به تایید هویت(KYC) آنها در نشت اطلاعات اخیر این پلتفرم منتشر شده، ارائه دهد.

بر اساس اعلام وبلاگ رسمی این شرکت، بایننس به شکلی فعال با قربانیان احتمالی تماس می گیرد و راهنمایی هایی را در مورد حفاظت از حریم خصوصی و غرامت ارائه می دهد. همچنین به کاربران آسیب دیده توصیه می کند تا مدارک شناسایی جدیدی را برای خود تهیه کنند. این پست می گوید:

ما خسارت تحمیل شده به کاربران درگیر در این موضوع را از طریق اعطای  یک عضویت ویژه مادام العمر که دارای ویژگی هایی مثل کارمزد ویژه تراکنش، پشتیبانی و خدمات بیشتر است، جبران می کنیم.

وقتی که یک هکر KYC را می داند

بایننس اعلام کرد، تحقیقات درباره نشت دادهای مربوط به KYC را که در اوایل ماه آگوست رخ داده، هنوز ادامه دارد. تیم امنیتی و تحقیقاتی این صرافی می گوید، تلاش می کند تا منبع تصاویر مربوط به KYC را که توسط یک هکر ناشناس منتشر شده، شناسایی کند.

در تاریخ 7 آگوست، بایننس اعلام کرد که یک فرد ناشناس، این پلتفرم را تهدید کرده و در ازای عدم انتشار تصویر KYC بیش از 10000 کاربر، تقاضای 300 بیت کوین کرده است.

صرافی های ارزهای رمزنگاری اغلب از کاربران می خواهند تا یک تصویر از خود همراه با مدرک شناسایی جهت تایید هویتشان ارائه دهند.

بایننس همچنین اظهار داشت که برخی از تصاویر منتشر شده با تصاویری که توسط یک فروشنده ثالث منتشر شده، همخوانی دارد. این شخص ثالث برای فروش تصاویر خود، از اوایل دسامبر 2018 تا اواخر فوریه 2019 چندین بار با صرافی تماس داشته است.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.