در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

اعلامیه بایننس در مورد توقف پشتیبانی از XRP و TUSD در بخش USD-M Futures

0 446

بایننس فیوچرز (Binance Futures) اعلام کرد که از 28 مه 2024 ساعت 09:30 صبح به وقت ایران، پشتیبانی از توکنXRP  به عنوان سپرده تضمینی را در بخش “Multi-Assets Mode” متوقف خواهد کرد. این تصمیم شامل ارز پایدار ترو یو اس دی  (TUSD) نیز می شود.

محدودیت انتقال برای XRP و TUSD در بخش Multi-Assets Mode در 14 مه ساعت 09:30 صبح به صفر تغییر یافت.

بایننس اعلام کرد که بعد از تاریخ 28 مه، موجودی باقیمانده XRP و TUSD کاربران در بخش USD-M Futures طی 24 ساعت به طور خودکار با نسبت های مشخص شده به USDT تبدیل خواهد شد.

با توجه به این موضوع، بایننس از کاربران خواست که در طول دوره تبدیل XRP و TUSD به USDT در 28 مه، هیچ موقعیت آتی جدیدی باز نکنند تا از ضرر احتمالی جلوگیری شود. بایننس هیچ مسئولیتی در قبال ضررهای موقعیت های جدید که در این مدت ممکن است به دلیل تبدیل وجوه رخ دهد، نخواهد داشت.

همکاری بزرگ ریپل برای ایجاد زنجیره جانبی EVM  

Evmos، ریپل و پیرسیست (Peersyst) در حرکتی بزرگ، برای ایجاد و ارتقا زنجیره جانبی ریپل لجر ای‌وی‌ام (XRP Ledger EVM) با  یکدیگر همکاری می کنند.

بایننس
توییت همکاری ریپل برای ایجاد زنجیره جانبی

این زنجیره جانبی با evmOS ساخته خواهد شد. این یک سیستم عامل مبتنی بر بلاک چین است که ابزارها و منابعی را برای توسعه اپلیکیشن های غیرمتمرکز ارائه می دهد. evmOS از کازموس SDK برای ساخت و ارتقا زنجیره جانبی ریپل لجر ای‌وی‌ام استفاده خواهد کرد. این زنجیره جانبی اکنون در مرحله توسعه شبکه (Devnet) است. علاوه بر این، “evmOS Outposts”قابلیت همکاری زنجیره جانبی مذکور را افزایش می دهد.
اپلیکیشن های غیرمتمرکز چیستند و چه مزایا و معایبی دارند؟

این حرکت ریپل را به یک شبکه بین زنجیره ای تبدیل می کند که جامعه وسیعی از کاربران، اپلیکیشن های غیرمتمرکز و نقدینگی خود را به شبکه ای از 90 زنجیره به هم متصل، وصل می کند.

منبع utoday

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.