در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

محدودیت برداشت روزانه در صرافی بایننس برای کاربران تاییده هویت نشده

0 814

صرافی بایننس محدودیت برداشت جدیدی را برای برخی از کاربران خود اعمال می‌کند. این محدودیت در راستای سیاست مشتری خود را بشناسید (KYC) بوده و برای کاربرانی است که سطح مقدماتی (Basic) فرایند تایید حساب خود را انجام داده‌اند. این قانون برای ثبت نام حساب‌های جدید جهت برداشت روزانه آنها بلافاصله اعمال خواهد شد.

در این محدودیت، برداشت از 2 بیت کوین به 0.06 بیت کوین در روز کاهش خواهد یافت. کاهش برداشت روزانه برای کاربران قدیمی این صرافی طی چند مرحله خواهد بود. مرحله اول برای 4 آگوست 2021 ساعت 00:00 به وقت جهانی (13 مرداد ساعت 04:30 صبح به وقت تهران) و آخرین مرحله برای 23 آگوست 2021 ساعت 00:00 به وقت جهانی (اول شهریور ساعت 04:30 صبح به وقت تهران) برنامه ریزی شده است. در اعلامیه رسمی این صرافی آمده:

ما به طور مداوم سیاست‌های خود را بررسی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که از استانداردهای صنعت جلوتر هستیم. کاربران با تکمیل تایید هویت خود می‌توانند حد برداشت خود را افزایش دهند.

برای تکمیل فرایند تایید هویت در بایننس، کاربران باید به بخش “User Center” یا “Setting” مراجعه کنند و سپس بخش “Identification” را انتخاب کنند. آنها در این بخش می‌توانند سطح تایید و محدودیت‌های معاملاتی و برداشتی خود را بررسی کنند. این صرافی دارای سه سطح تایید هویت است که از مقدماتی (Basic) به متوسط (Intermediate ) و سپس به پیشرفته (Advanced) تغییر می‌کند.

برای تکمیل مراحل سطح متوسط، کاربران باید تصویری از مدارک شناسایی خود را بارگذاری کنند. این مدرک شناسایی می‌تواند یک کارت شناسایی ملی، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی باشد. در مرحله نهایی این فرایند، کاربران باید عکس خود را بارگذاری کنند. 

صرافی بایننس
مراحل تایید هویت در صرافی بایننس

بایننس تلاش می‌کند تا فشار نظارتی را کاهش دهد

این اعمال محدودیت در حالی اعلام شده که این صرافی با فشار نظارتی فزاینده‌ای از سوی آژانس‌ها و موسسات سراسر جهان روبرو شده است. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، توضیح داد که آنها  در راستای پیروی بیشتر از قوانین محلی در هر نقطه از جهان، گام‌های موثری بر خواهند داشت.

ژائو گفت که این صرافی فرایندی را برای کسب مجوز از نهادهای نظارتی در کشورهایی که “چارچوب قانونی” برای صرافی‌های ارز رمزنگاری دارند، آغاز خواهد کرد. مناطق کلیدی مورد نظر شامل آسیا- اقیانوسیه، آمریکای لاتین، اروپا، خاورمیانه و آفریقا هستند.

کاهش اهرم در بایننس

شاید یکی از مهم‌ترین اقدامات بایننس، کاهش اهرم برای حساب‌های جدید باشد. کاربران جدیدی که از 19 جولای به بعد ثبت نام می‌کنند، فقط می‌توانند با اهرم 20 برابر در بخش فیوچرز (Futures) معامله کنند. همین قانون برای حساب‌های باز شده در دو ماه گذشته اعمال خواهد شد. کاربران قدیمی همچنین می‌توانند برای موقعیت‌های خود تا اهرم 125 برابر استفاده کنند.

ژائو همچنین گفت که بایننس به دنبال مدیرعامل جدیدی است که سابقه نظارتی و قانونی خوبی داشته باشد. این شخص سرانجام جایگزین چانگ پنگ خواهد شد:

خیلی دوست داریم که یک مدیرعامل قوی استخدام کنیم که به قوانین پایبند باشد. با این کار تعهد خود را نسبت به تبعیت از قوانین نشان خواهیم داد. چون این اولویت اصلی صرافی بایننس است. 

ژائو تصریح کرد که این شخص بلافاصله جایگزین وی نخواهد شد، اما این صرافی همیشه برنامه‌های احتمالی برای تغییر مدیرعامل داشته است. به اعتقاد ژائو، این پست باید به یک نفر به مدت 5 تا 10 سال داده شود تا با ” تفکرات جدید خود” بتواند این پلتفرم را هدایت کند.

ما همیشه مدیرعامل استخدام می‌کنیم. من نیازی به این پست ندارم و نمی‌روم. من همیشه راه‌هایی برای کمک به جامعه پشتیبان بایننس پیدا می‌کنم. مفتخرم که عضوی از اکوسیستم بایننس هستم. بیایید به توسعه آن ادامه دهیم.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.