در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

چهار آلت کوین که ممکن است در ماه ژوئن رشد خوبی داشته باشند

0 334

با توجه به این که بازار ارز رمزنگاری به طور مداوم در حال تغییر و تحول است، سرمایه گذاران همیشه به دنبال ارزهای رمزنگاری دارای پتانسیل رشد هستند. در این مطلب 4 آلت کوین برتر بازار را بررسی می کنیم که ممکن است در سال جاری میلادی رشد قابل توجهی داشته باشند.

4 آلت کوین با پتانسیل رشد

ماگا وی‌پی (MVP)

ماگا وی‌پی (MAGA VP) با ترکیب منحصر به فرد تعاملات سیاسی و مکانیزم های پاداش، سروصدای زیادی در بازار ارز رمزنگاری به پا کرده است. این میم کوین مبتنی بر اتریوم برای حمایت از دونالد ترامپ (نامزد ریاست جمهوری آمریکا) ایجاد شده است.
اتریوم چیست؟ آموزش کامل اتریوم

MVP که به دلیل حمایت قوی جامعه و مشارکت های استراتژیک خود شناخته شده است، به هولدرهای MVP توکن های TRUMP را پاداش می دهد و در رویدادهای سیاسی مهم شرکت می کند. پیشرفت های اخیر ماگا وی‌پی شامل راه اندازی یک اپلیکیشن جدید است که یک استخر پاداش برای فعالیت های رای گیری دارد. با توجه به این موضوع و همچنین برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر، توکن MVP می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

توکن MVP

نات کوین (NOT)

نات کوین یک بازی تلگرامی است که در ماه های اخیر توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کرده است. تعداد کاربران این بازی در مجموع به 35 میلیون نفر رسید و تعداد کاربران فعال روزانه آن بیش از 6 میلیون نفر بود. همین  باعث شده تا محبوبیت این بازی بسیار بیشتر از دیگر بازی های ارز رمزنگاری محور باشد.

نات کوین پس از اصلاح از بالاترین سطح خود، شروع به نشان دادن سیگنال های صعودی کرده که توجه معامله گران و سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. ادامه روند صعودی آن حاکی از اعتماد بسیار زیاد سرمایه گذاران به این میم کوین و خوش بینی فزاینده نسبت به پتانسیل آینده آن است.

روند صعودی

سولانا (SOL)

سولانا به دلیل سرعت بالای پردازش تراکنش ها و مقیاس پذیری خود، همچنان مورد علاقه سرمایه گذاران است. این یک پروژه متن باز است که از ساختار بدون نیاز به مجوز بلاک چین برای ارائه راه حل های مالی غیرمتمرکز (دیفای) استفاده می کند.
سولانا چیست؟ آنچه باید درباره این شبکه و توکن SOL بدانید

فصل  آلت کوین

ارزش کل دارایی های قفل شده (TVL) در اپلیکیشن های دیفای این شبکه افزایش قابل توجهی داشته است. این روند همچنین باعث شده تا میم کوین های شبکه سولانا محبوبیت زیادی پیدا کنند. در صورت ادامه روند صعودی در بازار ارز رمزنگاری، سولانا می تواند یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری باشد.
ارزش کل دارایی های قفل شده چیست و چه اهمیتی دارد

اتریوم (ETH)

نیازی به معرفی اتریوم نیست. این ارز نیروی محرکه بازار ارز رمزنگاری به حساب می آید. اتریوم با به روزرسانی های مداوم، مانند اتریوم 2.0 (که از اثبات کار به اثبات سهام منتقل شد) می خواهد همچنان گزینه برتر سرمایه گذاری باقی بماند. با وجود این که از اتریوم به خاطر کارمزدهای بالا زیاد انتقاد می کنند، همچنان یکی از شبکه های غالب در بازار ارز رمزنگاری است و با زیرساخت قوی بلاک چین خود از هزاران اپلیکیشن غیرمتمرکز و سایر آلت کوین ها پشتیبانی می کند.
اپلیکیشن های غیرمتمرکز چیستند و چه مزایا و معایبی دارند؟

 آلت کوین

سلب مسئولیت

این مطلب نظرات نویسنده اصلی متن را منعکس کرده و به هیچ عنوان مشاوره یا توصیه سرمایه گذاری نیست. بازار ارز رمزنگاری نوسانات زیادی دارد و معامله گران و سرمایه گذاران باید احتیاط کنند. 

مثل همیشه، از سرمایه گذاران حوزه ارز رمزنگاری خواسته می شود که قبل از سرمایه گذاری، خودشان در مورد پروژه ها تحقیق کنند.

منبع newsbtc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.