در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش 150 درصدی بایننس کوین

0 580

چند روز گذشته بازار ارزهای رمزنگاری بسیار سودآور بوده است. با توجه به سقوط هفته گذشته و روند کاهشی کل هفته بازار، کاهش بیشتری برای بازار انتظار می رفت. اما این اتفاق رخ نداد و بازار دوباره خود را بازیابی کرد. یک یا دو ارز کاهش چندانی نداشتند. بایننس کوین یکی از این ارزها بود. این ارز توانست با عبور از ارزش بازار 2 میلیارد دلار به جایگاه تدر در رتبه هفتم برسد.

بایننس کوین در بالاترین سطح خود قرار دارد

آخرین باری که قیمت بایننس کوین بالاتر از 15 دلار بود، مربوط می شود به اوایل ماه ژوئن سال 2018. پس از آن شروع به کاهش کرد و تا اواسط دسامبر به 4.5 دلار رسید. پس از این کاهش یک روند افزایشی را تا به امروز داشته است. بایننس کوین یکی از بهترین آلت کوین ها در سال 2019 بوده و تنها در سال جاری 150 درصد رشد را تجربه کرده است.

در هفته جاری بایننس کوین توانست با 50 درصد افزایش از قیمت 10 دلار به 15 دلار جهش یابد. این روند برای اولین بار  از ژانویه 2018 بود که باعث جهش ارزش بازار بایننس کوین به بالاتر از 2 میلیارد دلار شد. این عملکرد حماسی بایننس کوین باعث شد که این ارز، ترون و استلار را پشت سر بگذارد. دیروز نیز توانست تدر را کنار زده و به رتبه هفتم برسد.

در حال حاضر بایننس کوین با حدود 15 درصد افزایش، ارزش بازار آن تنها 200 میلیون دلار کمتر از بیت کوین کش است.

اصول استوار

به نظر می رسد بایننس یکی از شرکت هایی است که روندی مخالف با بازار دارد و زمستان ارزهای رمزنگاری بر توکن آن اثری نداشته است. چانگ پنگ ژائو، مدیر و بنیانگذار صرافی بایننس، یکی از طرفداران افزایش پذیرش ارزهای رمزنگاری است. وی همیشه بر این اعتقاد بوده که افزایش تعداد کاربران بایننس برابر سود بیشتر است.

بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان از نظر حجم مبادلات، اخیرا توانسته حمایت دولت آرژانتین را برای سرمایه گذاری در این صرافی جلب کند. وزارت کار کشور آرژانتین اخیرا اعلام کرد که در هر پروژه بلاک چین آرژانتینی که از آزمایشگاه بایننس تاییدیه بگیرد، بیش از 50 هزار دلار سرمایه گذاری خواهد کرد. الا ژانگ، رئیس آزمایشگاه بایننس می گوید:

این رقابت به معنی کمک مالی است. این طرحی برای حمایت از بنیانگذاران و مبتکران بومی است. دولت هیچ گونه ادعای مالکیتی ندارد. ما واقعا از حمایت قوی دولت آرژانتین قدردانی می کنیم.

از جمله پیشرفت های دیگر این صرافی، ارائه صرافی غیرمتمرکز بایننس است که دو هفته پیش راه اندازی شد. بایننس کوین ارز اصلی این صرافی است و کنترل کیف پول و کلید خصوصی آن در اختیار کاربر است.

به نظر می رسد در حال حاضر بایننس کوین غیر قابل توقف است که نشان از استحکام و قوی بودن پروژه ای دارد که به صعود خود ادامه خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.