در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

نظر مشاوران مالی درباره سرمایه گذاری در بیت کوین

0 1,367

در جریان روند نزولی بازار، مشاوران سرمایه گذاری، مشاوره های زیادی در مورد نحوه سرمایه گذاری به معامله گران می دهند. برخی از آنها حتی به بیت کوین نیز اشاره می کنند. آنتونی  پامپ لیانو، از بنیانگذاران و شریک مورگان کریک دیجیتال، در توییتی از طرفداران خود پرسید:

با توجه به روند نزولی فعلی، مشاوران مالی چه توصیه هایی به شما داده اند؟

توصیه برخی از مشاوران به خریدن در زمان روند نزولی بازار

در هفته های قبل، بازارهای سنتی به دلیل نگرانی های کرونا ویروس و رویدادهای تجارت نفت، کانون توجه بوده اند. طبق یک نقل قول قدیمی از بارون روتشیلد، سرمایه گذار اسطوره ای، سرمایه گذاران باید در هنگام روند نزولی بازار به دنبال خرید باشند.

برخی از مشاوران نیز به سرمایه گذاران توصیه می کنند که در هنگام کاهش قیمت ها در بازار، اقدام به خرید یا سرمایه گذاری کنند. آنتونی پامپ لیانو تعدادی از این نظرات به اشتراک گذاشته شده را، بدون ذکر منبع به توییتر ارسال کرد.

یک معامله گر حرفه ای گفت:

 اکنون زمان خرید سهام ارزان قیمت است.

 یکی دیگر گفت: 

صبر کنید تا همه آنها بفروشند، سپس به سبک وارن بافت، هنگامی که ترس در بازار وجود دارد، اقدام به خرید کنید.

برخی از کارشناسان حوزه مالی، سرمایه گذاری های پوششی را پایدارتر می دانند و آنها را  به سرمایه گذاران توصیه می کنند. یک مشاور گفت:

دارایی هایی را نگه دارید که ثبات و سود بیشتری دارند، بر روی فلزات گرانبها سرمایه گذاری کنید، سپس آنها را به پول نقد تبدیل کرده و منتظر فرصت های خرید بعدی باشید.

توصیه برخی مشاوران درمورد سرمایه گذاری در بیت کوین و بازار ارز رمزنگاری

بیت کوین با افت شدید قیمت نشان داد که ارتباط نزدیکی با روند نزولی بازارهای سنتی در سال جاری دارد. با این حال، این ارز قبلا بی ثبات بود و از آن برای خرید و فروش مواد مخدر استفاده می کردند. اما در حال حاضر به یک دارایی با ثبات تبدیل شده و بسیاری از مشاوران مالی توصیه به سرمایه گذاری در بیت کوین می کنند.

یک سرمایه گذار گفت:

مشاور مالی به من می گوید که از بازار سهام خارج شوم، او بیت کوین را زیر نظر دارد و به من می گوید که انحراف بزرگی در روند شاخص های جهانی وجود دارد. مشاور من بازار بیت کوین را به دقت بررسی می کند و به من می گوید که چه موقع اقدام به خرید کنم.

یک مشاور مالی گفت:

همه سهام خود را بفروشید و طلا و بیت کوین خریداری کنید.

یک مشاور مالی دیگر گفت:

بیت کوین یک بازی باینری (دو وضعیتی) است که در یک طرف آن سود و در طرف دیگر آن ضرر وجود دارد. بلاک چین ممکن است که پتانسیل زیادی داشته باشد، اما خیلی زود است که در مورد موفقیت یا عدم موفقیت آن صحبت کنیم.

اظهار نظرها پیرامون بیت کوین از نوع مخالف و موافق بودند، اما علاقه رو به رشد مشاوران مالی نشان از به رسمیت شناختن ارز رمزنگاری به عنوان یک طبقه دارایی است. این نشان می دهد که بازار ارز رمزنگاری مورد توجه عموم قرار گرفته و به پیشرفت خود ادامه می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.