در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .
Bitcoin
$8,044.65
+9.63%
Ethereum
$258.61
+8.21%
Ripple
$0.41
+9.73%
Bitcoin Cash \/ BCC
$424.98
+16.44%
Litecoin
$95.47
+8.48%
EOS
$6.40
+7.74%
Binance Coin
$29.22
-5.91%
Tether
$1.00
0%
Stellar
$0.14
+6.25%
Cardano
$0.09
+7.23%
Tronix
$0.03
+5.52%
Monero
$87.94
+10.04%
DigitalCash
$159.79
+10.83%
Tezos
$1.81
+10.37%
IOTA
$0.42
+9.87%
Ethereum Classic
$7.80
+7.14%
NEO
$11.61
+6.81%
Maker
$672.39
-1.89%
Ontology
$1.42
-1.42%
ZCash
$77.04
+4.8%
Dogecoin
$0.00
-5%

وی پاور ارزی که می تواند در ماه دسامبر از بیت کوین پیشی بگیرد

2 1,159

ارز رمزنگاری وی پاور(WPR) این هفته به دلیل استفاده از انرژی سبز و فناوری بلاک چین کانون توجه قرار گرفته است. به نظر می رسد وی پاور یک رقیب قوی باشد که در ماه دسامبر عملکرد بهتری را از خود نسبت به بیت کوین نشان دهد.

ارزهای رمزنگاری مناسب

هر هفته، فرصت های جدید برای پیداکردن ارزهایی که از ارزش واقعی خود در سطح کمتری قرار دارند، وجود دارد. این ارزهای رمزنگاری قادر به تولید سودهایی خیلی بیشتر نسبت به بیت کوین هستند. همانطور که بیت کوین از ریزش های اخیر در حال بهبود است، آلت کوین های بسیاری از این روند پیروی می کنند. این هفته نیز با دیگر هفته ها فرقی نمی کند و ارز وی پاور(WPR) با توجه به دلایل بسیاری مورد توجه قرار گرفته است.

آن دسته از ارزهای رمزنگاری که به وسیله ی بکارگیری بلاک چین اقدام به حل یک مشکل در جامعه می کنند، جزو مهمترین ارزهای رمزنگاری هستند. بیت کوین برترین ارز دیجیتال است اما بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری ظهور کرده اند که اقدام به انجام کارهای خاص می کنند. این ارزهای رمزنگاری مستعد ارائه بیشترین سودها هستند.

تصور کنید برای خرید اتریوم به چند سال گذشته برگردید. اتریوم یکی از پلتفرم های اصلی ICO بود که جای خالی راه اندازی ارزهای رمزنگاری و پروژه های بلاک چین را پر کرد. قیمت پیش فروش ICO اتریوم 0.30 دلار بود. این بدان معناست که هر اتریوم 30 دلاری از قیمت 0.30 دلار به این قیمت رسیده است و خریداران در پیش فروش ICO سودی 100 برابری کرده اند. در قیمت 300 دلار، خریدار ICO ها 1000 برابر سود کرده است. یعنی به ازای هر دلار، آنها 1000 دلار سود کرده اند. این چنین سودهایی نباید مورد توقع قرار گیرند. هر چند، اگر بر بازارهایی با وضعیت مناسب تمرکز کنید، بدست آوردن سودهایی بیشتر نسبت به بیت کوین راحت تر خواهد بود.

پیش از این ارزهای رمزنگاری مانند گوچین(GoChain) در کانون توجه قرار گرفتند و سودهایی به میزان بیش از 200 درصد کسب کردند. بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری در هفته های پیش برجسته شدند و در هفته های آینده مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت.

تنها چیزی که کاملا آشکار است این است که ارزهای رمزنگاری که دارای وضعیت مناسب هستند و در صرافی های بزرگ لیست شده اند و نیز ارزش بازار کاهش یافته ای دارند، مستعد افزایش شدید نسبت به بیت کوین هستند.

این ویژگی ها در این هفته متعلق به ارز رمزنگاری وی پاور است.

وی پاور چیست؟

وی پاور(WPR) یک پلتفرم برای تجارت انرژی های سبز بر پایه بلاک چین است. این شرکت امکان فروش انرژی های تجدید پذیر را از طریق قراردادهای هوشمند انرژی فراهم می کند.

وی پاور یکی از معدود ارزهای رمزنگاری است که شرکت های بزرگ خریدار انرژی را قادر می سازد تا قرارداد خرید انرژی را به طور مستقیم با خود تولید کنندگان انرژی سبز و با نرخ های پایین تر از بازار ببندند. آنچه که در خور توجه بیشتر است نسل بعدی پلتفرم تجاری آنهاست. در نهایت، این پلتفرم تراکنش های P2P(فرد به فرد) را به جای تراکنش های B2B(تجاری به تجاری) جایگزین خواهد کرد.

انرژی سبز

برای دسترسی به پلتفرم وی پاور، توکن بومی WPR باید مورد استفاده قرار گیرد. وی پاور برای انتقال انرژی سبز، یک بازار ایجاد کرده است و به منظور برقراری ارتباط با پلتفرم، توکن WPR باید مورد استفاده قرار گیرد. این امر منجر به ایجاد سودمندی واقعی توکن WPR می شود. از آنجایی که جهان حاضر در حال مقابله روند رو به افزایش گرمای جهانی است، وی پاور دارای ابزار، پلتفرم و بازار لازم برای رسیدن به این هدف است.

بسیاری افراد گلایه می کنند فناوری های بلاک چین در حال از بین بردن محیط زیست هستند. طبق تخمین های اخیر، بیش از 1 درصد الکتریسیته جهان به منظور استخراج ارزهای رمزنگاری استفاده می شود. هر چند وی پاور یک ارز مبتنی بر بلاک چین است که سازوکاری متفاوت دارد. این ارز تجارت انرژی سبز را به شیوه ی شفافی تسهیل می کند.

سه ماهه سوم و سه ماهه چهارم

در سه ماهه سوم وی پاور موفق به انجام آزمایشی توکنیزه کردن انرژی در سراسر کشور استونی شد. پلتفرم وی پاور همچنین در ماه جولای تحت آزمایش مهمی قرار گرفت و اکنون قادر است به صورت آنلاین ارتباط برقرار کند.

سه ماهه چهارم برای وی پاور هیجان انگیز تر است زیرا در اسپانیا، استونی و استرالیا قابل استفاده می شود و منجر به افزایش آن به بیش از 700 ساتوشی خواهد شد. بیت کوین تقریبا به سرعت سقوط کرد و قیمت وی پاور همراه با آن اصلاح شد. مهم ترین رویداد و اخبار سه ماهه چهارم هنوز در راه است و به همین دلیل وی پاور این هفته در کانون توجه قرار گرفته است.

وی پاور در ماه دسامبر قصد دارد انرژی سبز اهدایی را در میان سهامداران خود توزیع کند. برای کسانی که علاقه مند به وی پاور هستند زمان اندوختن سود در این رویداد در اولویت قرار دارد، زیرا با ارائه انرژی سبز رایگان همراه می شود. وی پاور می خواهد عملکرد و سودمندی پلتفرم خود را نشان دهد.

چه راهی می تواند بهتر از اهدای انرژی به سهامداران باشد تا از این طریق بتوان سودمندی واقعی وی پاور را نشان داد؟

تیم وی پاور از 60 نفر تشکیل شده است. آنها در حال حاضر کسب و کار خود را در استرالیا متمرکز کرده اند. حتی با وجود بازار نزولی که باعث خاموش کردن پیشرفت در فضا شده و سرمایه گذاری را بشدت دشوار ساخته، وی پاور در حال نیرو گرفتن و ساخت و ساز است. از میان هزاران ارز رمزنگاری که طی چند ماه گذشته دست از انجام پروژه های خود کشیده اند، وی پاور عکس این کار را انجام داده است.

وی پاور در دو ماه گذشته، مایکل جان را به عنوان مامور ارشد امنیت اطلاعات استخدام کرد. مایکل جان، مدیر سابق عملیات در شبکه اروپایی امنیت سایبری بوده است. تیم مهندسی در تالین، یک مدیر برای محصولات به همراه مهندسینی از پروژه های برتر انرژی را به کار گماشت. علاوه بر مهندسین و ماموران امنیتی، وی پاور همچنین دانشمندان و مشاوران داده را برای تضمین اینکه آنها برای پلتفرم خود آماده هستند را به تیم خود اضافه کرد.

در حالی که اکثر پروژه ها به علت نزولی بودن بازار راکد هستند، وی پاور خود را برای موفقیت در دسامبر و اوایل سال 2019 آماده کرده است. افزایش وی پاور به بالای 700 ساتوشی پس از شروع عملیات در اسپانیا، استونی و استرالیا آغاز می شود.

وی پاور یکی از پیشگامان رمزنگاری در افزایش قیمت است که اگر گروه آنها بتواند به اهداف نقشه خود در ادامه راه برسد، باید روند صعودی را برای آن شاهد باشیم. با رسیدن به هدف 700 ساتوشی تا پایان ماه دسامبر، وی پاور می تواند شاهد یک افزایش 50 درصدی در کوتاه مدت باشد.

نتیجه گیری

هنگامی که تمام توجهات به یک جنبه از ارزهای رمزنگاری متمرکز است، شما به جنبه های دیگر آن توجه کنید. افراد زیادی درگیر افت قیمت بیت کوین به زیر 4000 دلار بودند. این به نوعی اخبار منحرف کننده است. اکنون وقت تحقیق است تا یک ارز را در میان انبوه ارزهایی رمزنگاری پیدا کنید.

این ارز در این هفته وی پاور بود. یکی از معدود ارزها برای موفقیت با یک پلتفرم کارا، تیم قوی، گسترش مداوم و یک بازار افزایشی واقعی.

 

این دیدگاه ها در این مقاله بیانگر دیدگاه کوین سرا نیستند و صرفا نظر نویسنده مقاله بوده و نباید به عنوان مشاوره مالی مورد استفاده قرار گیرند.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
  1. حمید رضا می گوید

    امکان خرید وفروش این ارز در حال حاضر وجود دارد؟؟به چه صورت

  2. امین می گوید

    سلام.
    در کدام اکسچنجی میتوان آن را پیدا کرد