در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

رابطه بیت کوین و تدر از احتمال افزایش قیمت بیت کوین در آخرهفته خبر می‎دهد

0 1,601

میان عرضه توکن USDT و افزایش قیمت بیت کوین همبستگی وجود دارد. به همین دلیل، منتقدان بر این باورند که توکن USDT ابزاری برای دستکاری قیمت است. در حال حاضر، با توجه به نوسان قیمت بیت کوین و عرضه 100 میلیون دلار توکن USDT، قیمت ها رو به بهبودی هستند.

فونداسیون ها

عملکرد بیت کوین در نیمه اول سال قابل توجه است. مشایعت علاقه (یا ترس) جدید در قیمت های آتی ارز رمزنگاری و بیت کوین معمولا دارای یک رابطه مستقیم با USDT است.

توکن USDT که توسط تدر لیمیتد، شرکت تابعه آیفینکس عرضه می شود، پناهگاهی امن برای معامله گران است. به این معنا که در طول نوسانات شدید، معامله گران و سرمایه گذاران بیت کوین، حتی با وجود پیش بینی افزایش قیمت ها تمایل دارند به طور دسته جمعی به این توکن پناه بیاورند.

برعکس، معامله گران هنگامی که قیمت دارایی های دیجیتال در حال سقوط است، تمایل به تبدیل دارایی های خود به این ارز پایدار دارند. این یک همبستگی نزدیک را بین قیمت بیت کوین و تدر در گردش نشان می‎دهد که معامله گران با دقت در حال تماشای آن هستند.

جسی پاول، مدیرعامل صرافی کرکن، با ادعاهایی که اظهار دارند این ارز پایدار به منظور دستکاری قیمت ها استفاده می شود، مخالفت کرد. او بیان می کند توسعه عرضه توکن USDT در روزهای اخیر به دلیل رشد عرضه دلار بوده است. وی در حمایت از شرکت تدر لیمیتد گفت، روند یکسانی در صرافی کرکن مشاهده می شود. هرچه دلار بیشتری به بازار جریان یابد، ارزش بیت کوین میل به افزایش دارد.

از اینرو، به دلیل عرضه 100 میلیون دلاری اخیر توکن USDT توسط خزانه تدر، احتمال اینکه مانند موارد قبلی قیمت بیت کوین بهبود بیشتری پیدا کند، خیلی زیاد است. علاوه بر نقش این توکن به عنوان یک پناهگاه امن هنگام افزایش عدم اطمینان و احتمال کاهش قیمت سرمایه، احتمالا موقعیت افزایشی حاکم می شود.

در زمان نگارش مقاله، روند بیت کوین بسیار پر نوسان  است. از لحاظ فنی، بیت کوین در حال تثبیت قیمت خود با یک گرایش افزایشی است. با توجه به روندهای پیشین قیمت بیت کوین، حفظ سطح بالای 9500 دلار بسیار حیاتی است.

عدم موفقیت برای حفظ این سطح، ممکن است قیمت را طی یک اصلاح گسترده تا سطح 7500 یا حتی 5500 دلار کاهش دهد.

با این وجود، گرایش صعودی است. علاوه بر این با توجه به عوامل زیرساختی موثر، خریداران در پشت خط شروع قرار دارند تا دوباره در روند بهبود قرار گیرند. هرچند، علائم صعودی بهتر را هنگامی می توان مشاهده کرد که یک افزایش تا بالای قیمت 14000 دلار به همراه افزایش حجم مبادلات، حتی بیشتر از آنچه در تاریخ 26 ژوئن بود، رخ دهد. این روند سبب حاکم شدن موج خرید خواهد شد.

منبع newsbtc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.