در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش قیمت ترون علیرغم افت آلت کوین ها

0 1,425

در حالی که بازار ارزهای رمزنگاری در حال سقوط بود، به نظر می رسد یک ارز رمزنگاری و یک دارایی دیجیتال عملکرد معکوس و افزایش قیمت داشته. نام این ارز ترون است.

افزایش قیمت ترون و کاهش آلت کوین ها

ترون با ارزشی در حدود 200 ساتوشی در طی چند ساعت توانست افزایش حدود 8 درصدی را در برابر بیت کوین تجربه کرد. بر حسب دلار نیز ترون افزایشی مشابه داشته است. ارزش بازار ترون در حال حاضر بیش از یک میلیارد دلار است و در رتبه 11 ارزهای رمزنگاری قرار دارد. ارزش بازار ترون با استلار رده دهمی در حدود 140 هزار دلار فاصله دارد.

نکته قابل توجه این است که اغلب ارزهای رمزنگاری در همان زمان یا نوسان نداشتند و یا در حال کاهش بودند. اما چه عاملی باعث این حرکت ترون شده است؟

جاستین سان، بنیانگذار پروژه ترون در اعلامیه ای در توییتر گفت:

من خبر بزرگی برای جامعه ترون دارم، که تمام توکن های TRC10 و TRC20 از آن بهره مند می شوند. ترون، بیت تورنت و وینک. آیا می توانید حدس بزنید که آن چیست؟

شایعات موجود در فضای رمزنگاری می گویند که صرافی پولونیکس قصد دارد تا پشتیبانی از پروتکل TRC و جفت های ترون را راه اندازی کند. صرافی آمریکایی یک اعلامیه مشابه را ساعاتی پیش ارسال کرد که توسط سان بازنشر داده شد:

ما در حال کار بر روی امکانی بزرگ در پولونیکس هستیم. آیا می توانید آن را حدس بزنید؟

بنیاد ترون

آخرین گزارش هفتگی بنیاد ترون از رشد چشمگیر شبکه و برخی آمار و ارقام خبر می دهد. در این گزارش علاوه بر سوابق اطلاعات بلاک چین و برنامه های شبکه، آخرین پیشرفت های ترون در توسعه فنی نیز خلاصه شده است.

در این گزارش آمده:

در یک هفته گذشته 61000 آدرس جدید ایجاد شده که تعدا کل آدرس های شبکه به 4.17 میلیون رسیده است. تعداد کل تراکنش ها با 7 میلیون افزایش از 800 میلیون فراتر رفته است. تعداد اپلیکیشن ها در شبکه به 632 عدد رسیده که نرخ رشد 0.6 درصدی داشته است.

جای تعجب ندارد که پروژه ترون در رسانه های مربوط به ارزهای رمزنگاری در چین جلب توجه کرده است؛ زیرا چینی ها بیشتر به پلتفرم های داخلی تمایل دارند تا دیگر پلتفرم ها.

زیربنای ترون به طور مداوم در حال بهبود است، اما جهش امروز ترون به احتمال زیاد به علت امکان لیست شدن توکن های TRC و جفت های آن در پولونیکس است. ترون در حال حاضر یکی از بهترین عملکردها را در بین آلت کوین ها دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.