در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش امنیت و سهولت با ارتقا شبکه اصلی ترون

0 423

طبق یک پست رسمی از بنیاد ترون در هجدهم ژوئن، اودیسه، شبکه اصلی بلاک چین ترون، به زودی به نسخه 3.6 ارتقا خواهد یافت.

شبکه ترون قصد دارد، یک پلتفرم به منظور ایجاد برنامه های سرگرمی غیر متمرکز باشد. همانطور که در پست ذکر شده است، توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیرمتمرکز را، هم در پروتکل ترون و هم در ماشین مجازی ترون توسعه دهند.

اودیسه نسخه 3.6، ظاهرا شامل ویژگی های جدید است که به منظور ایجاد ساده تر برنامه های غیرمتمرکز و ارائه حفاظت شبکه از عوامل نامناسب طراحی شده است. همانطور که در گزارش بیان شده، اهداف ارتقا شامل موارد ذیل هستند:

پیاده سازی یک سرور درونی سبک تر، ارائه سهولت بیشتر برای توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز در سفارشی سازی رویداد خود هنگام تغییر این ویژگی.

بررسی وسیع داده های پروتکل به منظور جلوگیری از داده های مخرب در زنجیره.

این ارتقا همچنین بهبود های دیگری را در سایر نقاط بلاک چین مانند امنیت و ثبات ارائه می دهد.

این پست نیز اشاره می کند که زنجیره عمومی ترون می تواند ده ها هزار تراکنش را در ثانیه اجرا کند. طبق اعلام وب سایتِ ترون، آن به طور پیوسته قادر به انجام 2000 تراکنش در ثانیه است. اتریوم با قابلیت اجرای 25 تراکنش در ثانیه و بیت کوین با 3 الی 6 تراکنش در ثانیه نسبت به ترون بسیار پایین تر هستند.

طبق گزارشات قبلی، جاستین سان، مدیرعامل ترون سرعت برتر اودیسه نسخه 3.1 را نسبت یه بیت کوین و اتریوم اعلام کرده بود. سان در توییتر نوشت:

ترون 200 برابر از اتریوم سریعتر و 100 برابر از آن ارزان تر است. توسعه دهندگان و کاربران برنامه های غیرمتمرکز! این نسخه جدید مختص شماست.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.