در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

10 ارز رمزنگاری برتر در زمینه توسعه و پیشرفت

0 1,074

سایت کوین کدکپ، فعالیت های توسعه ای ده ها ارز را بررسی می کند. بیت کوین از نظر فعالیت توسعه ای در رتبه 52 ارزهای رمزنگاری قرار گرفته است. اگر چه این ارز از لحاظ حجم مبادلات روزانه بسیار فعال تر و در رتبه های بالا قرار دارد. همچنین این ارز بالاترین ارزش بازار و بیشترین نقدینگی را در بین تمام ارزهای رمزنگاری جهان دارد. بنابراین می توان گفت 10 ارز رمزنگاری برتر لزوما در بین فعال ترین ارزها از نظر توسعه قرار نمی گیرند.

10 شرکت فعال در زمینه توسعه و پیشرفت در بین ارزهای رمزنگاری عبارتند از:

 1. کاردانو(ADA)
 2. آگور(REP)
 3. زیروایکس(ZRX)
 4. اتریوم(ETH)
 5. لیسک(LSK)
 6. استاتوس(SNT)
 7. ترون(TRX)
 8. کمودو(KMD)
 9. اسکای کوین(SKY)
 10. ویوز(WAVES)

کاردانو که در رتبه اول قرار گرفته بیش از دو برابر آگور رتبه دومی، کار انجام داده است. بیش از 4500 فعالیت. لازم به ذکر است که هر فعالیت و کار انجام شده لزوما زیربنایی و مربوط به یک ویژگی نیست. همچنین به سادگی می توان گفت در یک شاخص قرار داده شده لزوما سطح کاری که انجام شده نشان داده نمی شود. هر فعالیت انجام شده می تواند شامل تغییرات صورت گرفته در یک بخش باشد و فقط یک بار شمارش می شود.

در حالی که کاردانو از نظر میزان توسعه و پیشرفت در رتبه اول قرار می گیرد، از لحاظ ارزش بازار در رتبه 11 قرار دارد. در حال حاضر این ارز با قیمت بیش از 0.04 دلار دارای حجم مبادلات روزانه بیش از 19 میلیون دلار است.

تلاش برای توسعه قوی همیشه به معنای داشتن نتایج قوی در بازار نیست

ترون که 6 پله پایین تر از کاردانو در فهرست فعالیت های انجام شده قرار گرفته، از نظر ارزش بازار در رتبه 10 قرار دارد. حجم مبادلات روزانه آن 90 میلیون دلار است و ارزش کل بازار آن 25 درصد بالاتر از کاردانو بوده، در حالی که قیمت آن نصف کاردانو است.

اتریوم نیز که در فهرست فعالیت های توسعه ای در رتبه چهارم است، پس از یک حرکت اصلاحی قابل توجه در طول هفته گذشته، از نظر ارزش بازار در رتبه دوم ارزهای رمزنگاری است. اتریوم دارای منابع توسعه ای متعدد است، اما در کوین کدکپ تنها بخش ابزار کاربری آن در نظر گرفته شده است. در کل به نظر می رسد اتریوم فعالیت بیشتری را انجام داده است و بنابراین نتایج بهتری را در بازار شاهد خواهد بود.

تیم توسعه چندین ارز مانند مونرو و زد کش نیز فعالیت توسعه ای خود را در مورد خواص و ویژگی های متعدد انجام داده اند که ضرورتا توسط سایت قابل ردیابی و بررسی نیست. در مورد مونرو توسعه آن در دو شاخه اصلی صورت گرفته است. یکی برای کیف پول GUI و دیگری برای اجرای برنامه غیر قابل رهگیری بودن آن. از سوی دیگر در ارز بیت کوین اغلب توسعه آن در یک ویژگی صورت گرفته است.

در اینجا 10 ارز برتر از نظر ارزش بازار و رتبه آنها از نظر سایت کوین کدکپ در مورد شاخص توسعه لیست شده است:

 1. بیت کوین(52)
 2. اتریوم(4)
 3. ریپل(113)
 4. بیت کوین کش(143)
 5. اییاس(15)
 6. استلار(54)
 7. لایت کوین(195)
 8. تدر(رتبه بندی نشده)
 9. بیت کوین اس وی(رتبه بندی نشده)
 10. ترون(7)
 11. کاردانو(1)

کاردانو به این علت اضافه شد که تدر در حقیقت یک ارز رمزنگاری محسوب نمی شود. در واقع آن به نوعی یک قرارداد هوشمند است. در مورد بیت کوین اس وی نیز می توان گفت که پیش از فورک 15 نوامبر فعالیت های توسعه ای متعددی انجام شده. اما تمام فعالیت ها بر روی فورک قبلی صورت گرفته است. به شکل عادلانه می توان گفت که بیت کوین اس وی مدت کوتاهی است که حضور دارد و بیشتر فعالیت ها و کارهای انجام شده در آن در حد آزمون و تست است.

منبع ccn

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.