در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

افزایش و کاهش های شدید قیمت؛ تلاش پیش از افول آلت کوین ها

0 706

ممکن است تا به حال شنیده باشید که قیمت یک آلت کوین به شدت افزایش یافته است. آنچه می بینید شاید تناقض به نظر برسد، اما این چیزی است که برای ارزهای رمزنگاری که در مسیر افول هستند می تواند رخ دهد. در قیمت کم و حجم مبادلات ناچیز، آلت کوینی که در حال مبادله است، برای رسیدن به یک سود سریع و زیاد، آنها شروع به دستکاری قیمت می کنند، که سبب می شود قیمت به شدت افزایش یابد.

آیا این افزایش و کاهش آلت کوین ها آوای قبل از مرگ است؟

دارندگان ارز پاراگن( PRG ) روز گذشته به شدت غافلگیر شدند. ارز آنها در یک روز 6800 درصد رشد داشت. از آنجا که این پروژه در ماه نوامبر با رأی SEC(کمیسیون بورس و اوراق بهادار) موظف به بازپرداخت هزینه سرمایه گذارانی شد که در فروش توکن آن شرکت داشتند، این ارز ماه ها رو به نزول بود. به همین دلیل دارندگان پاراگن از صعود بیش از حد یک شبه این ارز شگفت زده شدند. روز گذشته در تاریخ 1 ژانویه قیمت این ارز به بیش از 10 دلار رسید، در حالی که در اوایل روز قیمت آن فقط 0.3 دلار بود. با این حال در یک بررسی دقیق مشخص می شود که این قیمت جدید برای پاراگن ماندنی نیست. این ارز نه توسط SEC تایید شده و نه تا به امروز همکاری و مشارکت جدیدی داشته است که بتواند چنین افزایش عجیبی را داشته باشد. در عوض پاراگن به آخرین ارز رو به مرگ، که افزایش و کاهش شدید داشته، تبدیل شده است. این ارز تنها در یک صرافی، حجم مبادلات 27000 دلاری را ثبت کرد که این حجم مبادلات باعث دو رقمی شدن قیمت پاراگون شد. پس از آن قیمت PRG مجددا به جایی که چند ساعت پیش بود، برگشت.

افزایش و کاهش و 51 درصد نزدیک شدن به پایان

به نظر می رسد آخرین تلاش ارزهای رو به سقوط به صورت دستکاری جعلی قیمت ها صورت می گیرد. از این طریق، اینگونه ارزها می توانند بار دیگر به اوج برسند. برخی از توکن هایی که در سال 2017 راه اندازی شدند، سرنوشتی مشابه پاراگن داشتند. برای ارزهایی که دارای فرایند اثبات کاراند و به آرامی رو به افول هستند، راه دیگری به جز دستکاری نیز وجود دارد. حمله 51 درصدی. در اول ژانویه نیک کارتر، دارنده و مبادل گر معروف بیت کوین، در پستی بررسی را که بر روی 15 ارز رمزنگاری و پس از افول آنها انجام داده بود، منتشر کرد.

از پروژه هایی که وی با موفقیت آنها را بررسی کرده بود، دو ارز با حمله 51 درصدی سقوط کردند. ورج و بیت کوین گلد. همانطور که کارتر عنوان کرده بود، تقریبا غیر ممکن است که یک پروژه رمزنگاری به طور کامل از بین برود. زیرا همیشه حجمی از مبادلات باقی می ماند. به علت این که همیشه کسی هست که مایل به خرید یک ارز در پایین ترین قیمت باشد، زیرا امیدوار است که آن ارز روزی به شکوه و ارزش سابقش بازگردد. همانطور که پاراگون در روز گذشته این حرکت را انجام داد. با این حال حتی برای ارزهایی که به صورت مصنوعی به زندگی باز می گردند، این حرکت صرفا برای خروج از روند افول است. باید بدانیم که پاراگن هنوز هم وجود دارد.

منبع news.bitcoin

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.