در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ارزش کل دارایی‌های تدر به بیش از 62 میلیارد دلار رسید

0 939

تدرهولدینگزلیمیتد (شرکت پشتیبان ارز پایدار تدر) روز دوشنبه یک گزارش حسابرسی مستقل را منتشر کرد که ادعا می‌کند توکن‌های آن به طور کامل توسط ذخایر آن پشتیبانی می‌شود.

مور کیمن، یک شبکه حسابداری مستقر در جزایر کیمن، آخرین گزارش ذخایر تلفیقی تدر (CRR) را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که شرکت تدر به تعهدات ذخیره‌ خود برای دوره‌ای که در 30 ژوئن به پایان رسید، عمل کرده است.

براساس این گزارش، مجموع دارایی‌های تلفیقی تدر برای دوره اعلام شده حداقل 62,773,190,075 دلار بوده است. مجموع بدهی‌های شرکت 62,628,932,116 دلار بودند که 62,610,829,196 دلار آن مربوط به تدر بود.

نظر مور کیمن در این مورد به شرح زیر بیان شده است:

به نظر ما، CRR  که توسط مدیریت گروه تدر هولدینگز تا 30 ژوئن 2021 در ساعت 11:59 تهیه شده، مطابق با معیارهای تعیین شده در آن ارائه گردیده و از هر جهت منصفانه بیان شده است.

ارزش دارایی‌های تلفیقی تدر

طبق گزارش‌های منتشر شده،  ارزش دارایی‌های تلفیقی این شرکت تا 29 آوریل سال جاری 41,017,565,708 دلار بوده است. 

گزارش ماه ژوئن نیز نشان داد که کل دارایی‌های نقدی تدر و معادل آن بالغ بر 53.3 میلیارد دلار است. این شامل 30.8 میلیارد دلار اوراق و اسناد بهادار قابل انتقال و گواهی سپرده، 6.2 میلیارد دلار پول نقد و سپرده‌های بانکی، 1 میلیارد دلار اسناد بازپرداخت معکوس و 15.2 میلیارد دلار اسناد خزانه بود.

مبلغ وام‌های تضمین شده که به هیچ یک از شرکت‌های وابسته به تدرمربوط نمی‌شود ، 2.5 میلیارد دلار است. این شرکت همچنین بیش از 4.8 میلیارد دلار اوراق قرضه ، صندوق و فلزات گرانبها در اختیار داشت. کمی بیش از 2 میلیارد دلار در “سرمایه گذاری‌های دیگر” از جمله توکن‌های دیجیتالی نگهداری می‌شود.

شرکت تدر ریز دارایی‌های خود را برای اولین بار در ماه مه سال جاری فاش کرد. تا 31 مارس 2021، اوراق و اسناد بهادار قابل انتقال 65.39 درصد از  پول نقد و معادل آن، سایر سپرده‌های کوتاه مدت و اوراق تجاری را به خود اختصاص داد. برای دوره گزارش شده ماه ژوئن، این رقم به 57.72 درصد کاهش یافت.

تدر هنوز هم بزرگ‌ترین ارز پایدار بازار

طبق داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، ارزش بازار تدر در زمان انتشار این مطلب حدود 62.5 میلیارد دلار بود. تدر هنوز هم بزرگ‌ترین ارز پایدار جهان است. اگر چه سهم بازار آن به خاطر افزایش محبوبیت رقبای اصلی آن مانند یو اس دی کوین کاهش یافته است.

تعداد کوین‌های ضرب شده تدر در ماه آوریل  و همزمان با رسیدن بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری به بالاترین سطح‌های خود، به 50 میلیارد رسید. مرحله دوم بازار صعودی که به نظر می‌رسد در ماه جاری آغاز شده و احتمالا ادامه خواهد داشت، می‌تواند تقاضای زیادی را برای ارزهای پایدار پشتیبانی شده توسط دلار به همراه داشته باشد.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.