در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تتر به سود 1,100,000,000 دلار از نگهداری بیت کوین رسید

0 171

تتر، شرکت پشتیبان بزرگ ترین ارز پایدار جهانی، USDT، در ماه های اخیر شاهد افزایش ارزش ذخایر بیت کوین خود بیش از یک میلیارد دلار بوده است.

به گفته کالین وو، روزنامه نگار چینی، تتر در حال حاضر 57576 بیت کوین به ارزش حدود 2.4 میلیارد دلار با میانگین قیمت خرید 22480 دلار برای هر بیت کوین در اختیار دارد. این بدان معناست که ذخیره بیت کوین تتر از زمان خرید آن تقریباً 85٪ یا 1.1 میلیارد دلار افزایش یافته است.

تتر در حال حاضر در مجموع 57576 بیت کوین (2.4 میلیارد دلار) با هزینه هر بیت کوین 22480 دلار دارد.

از این میان، 53,492 بیت کوین قبل از مارس امسال رزرو شده بود و 4,083 بیت کوین به طور منظم با استفاده از 15 درصد از افزایش سود محقق نشده در درجه اول به دلیل افزایش قیمت بیت کوین در روز گذشته است. بیت کوین برای مدت کوتاهی از 42000 دلار عبور کرد و به قیمت فعلی 41845 دلار سقوط کرد.

افزایش سود محقق نشده در درجه اول به دلیل افزایش قیمت بیت کوین در روز گذشته است. بیت کوین برای مدت کوتاهی از 42000 دلار عبور کرد و به قیمت فعلی 41845 دلار سقوط کرد.

تتر اعلام کرد که قصد دارد 15 درصد به خرید بیت کوین اختصاص دهد

تتر در ماه می 2023 برنامه‌های خود را برای تخصیص 15 درصد از سود خالص به بیت کوین به صورت مداوم اعلام کرد. این ناشر ارز پایدار وابسته به دلار، علیرغم نوسانات، بیت کوین را یک سرمایه گذاری بلند مدت قوی می بیند.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، اظهار داشت: بیت کوین به طور مداوم انعطاف پذیری خود را ثابت کرده و به عنوان یک ذخیره بلندمدت باارزش با پتانسیل رشد قابل توجه ظاهر شده است. ناشر استیبل کوین احتمالاً ذخایر بیت کوین خود را افزایش داده است تا ذخایر خود را فراتر از پول نقد و معادل های نقدی متنوع کند. با نگه داشتن بیت کوین و سایر دارایی ها، تتر می تواند از ذخایر خود در برابر از دست دادن قدرت خرید در طول رکود طولانی مدت کریپتو محافظت کند.

با این حال، تنها تتر نیست که از افزایش سود بهره می برد. یکی از بزرگ‌ترین دارندگان نهادی بیت‌کوین، مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، با افزایش قیمت، سود محقق نشده‌اش را به 2میلیارد دلار رساند.

منبع watcher.guru

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.