در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ارائه یک کیف پول برای کاربران تلگرام

0 915

حرکت صعودی بیت کوین از ماه ژانویه سال جاری موجب افزایش 200 درصدی قیمت شد و این نظر برخی از بزرگترین شرکت های فناوری جهان را به بیت کوین و ارزهای رمزنگاری معطوف ساخت.

سخت گیری های قانون گذاران راجع به برنامه غول رسانه اجتماعی فیس بوک برای ارائه ارز رمزنگاری خود، دلسردی معامله گران و سرمایه گذاران را به همراه داشته که باعث تثبیت قیمت بیت کوین در حدود 10000 دلار شده است. این روند همچنین تایید ضمنی برای بیت کوین و فناوری مبتنی بر آن بوده است.

اکنون، امکان انجام معاملات رمزنگاری از طریق شرکت ارائه دهنده کیف پولِ باتن والت (Button Wallet) در حال پیاده سازی در تلگرام است. تلگرام یک اپلیکیشن پیام رسان با بیش از 300 میلیون کاربر در سراسر جهان است.

الکس سافونوف، بنیانگذار و مدیر اجرایی باتن والت گفت:

بزرگترین مانع بر سر راه ارزهای رمزنگاری، پذیرش عمومی است. این قابلیت جدید به مردم کمک می کند تا بدون نیاز به پول واقعی به راحتی به معامله ارز رمزنگاری بپردازند.

باتن والت امروز از کیف پول خود به عنوان اولین محصول آزمایشی شبکه باز تلگرام رونمایی کرد و برای ایجاد رغبت در کاربران تعداد کمی از توکن گرام تلگرام را به آنها هدیه می دهد.

تمام کاربران تلگرام قادر به فعال ساختن کیف پول شبکه باز تلگرام هستند و با این کار تعداد 6.6 توکن آزمایشی گرام را در حساب خود دریافت خواهند کرد. کیف پول باتن والت از بیت کوین، اتریوم و لایت کوین پشتیبانی می کند.

سافونوف افزود:

با وجود طرفداران بسیار ارز دیجیتال لیبرا فیس بوک، سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال بدون ریسک نیست. این موضوع در رابطه با باتن والت و شبکه باز تلگرام نیز صدق می کند.

در حالی که سرعت پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری در طول دهه گذشته آرام بوده است، نظرسنجی های اخیر حاکی از افزایش سرعت آن هستند.

یک نظر سنجی از موسسه HBUS، شریک آمریکایی صرافی سنگاپوری هوبی، در ماه مه نشان داد با توجه به دو برابر شدن افراد دارنده ارز رمزنگاری در آمریکا، سرعت پذیرش بیت کوین و ارزهای رمزنگاری تسریع شده است.

راش مک کراری، مدیر ارشد عملیات کیف پول باتن گفت، “یک ترس رایج در اطراف ارزهای رمزنگاری وجود دارد که باعث ممانعت از ورود بعضی افراد به این فضا می شود. فراهم کردن قابلیتی برای تمرین انجام تراکنش ها، به آنها کمک می کند ترس خود را در تجارت دارایی های دیجیتال کنار بگذارند.”

در همین حال، این هفته گزارش هایی منتشر شد که علیرغم ممنوعیت تلگرام در چین به علت مشکل فنی احتمال افشای شماره تلفن افراد، این شبکه اجتماعی به تازگی مورد استقبال سردمداران و مبارزان دموکراسی خواه هنگ کنگ قرار گرفته است.

محققان امنیتی هشدار دادند، در حالی که این مشکل خاص نمی تواند منجر به افشای محتوای پیام های خصوصی شود، اما نشان می‌دهد اگر مقامات یا مجرمان بتوانند به حریم خصوصی و امنیت اپلیکیشن ها دسترسی داشته باشند، چه اتفاقی خواهد افتاد. این همان چیزی است که صرافی های بیت کوین و ارزهای رمزنگاری مدت هاست از آن می ترسند.

منبع Forbes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.