در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

دو صرافی مبادلات ارز گرام را پشتیبانی می کنند

0 1,496

تلگرام اعلام کرد که تا پایان ماه اکتبر شبکه بلاک چین خود به نام TON را رسما راه اندازی خواهد کرد. همچنین به سرمایه گذاران اعلام شده که چگونه می توانند توکن های گرام خود را ادعا کنند. رسانه ها حدس می‌زنند که بلاک مون و DSX ممکن است اولین صرافی هایی باشند که سرمایه گذاران می توانند توکن های خود را در آنجا مبادله کنند.

این شرکت اعلام کرد که سرمایه گذاران برای بدست آوردن توکن های گرام خود باید تا 16 اکتبر با استفاده از یک ژنراتور کلید TON یک کلید عمومی ایجاد و تهیه کنند. شرکت در مورد این که اگر سرمایه گذاران موفق به انجام مراحل اعلام شده در ضرب الاجلی که گفته شده نشوند، توضیحی ارائه نکرد. TON Board کد منبع TON را در صفحه گیتاب ارسال کرده است.

تلگرام همچنین جزئیات بیشتر در مورد این موضوع را برای سرمایه گذاران ارسال کرده است. رسانه روسی The Bell عنوان کرده که متن کامل این نامه را مشاهده کرده و با تعدادی از سرمایه گذاران در مورد راه اندازی شبکه TON به تفصیل صحبت کرده است.

این رسانه روسی اعلام کرد:

یکی از سرمایه گذاران معتقد است، کسانی که نتوانند مهلت 16 اکتبر را رعایت کنند، به احتمال زیاد توکن های گرام خود را به سرعت سایرین دریافت نخواهند کرد.

در این نامه همچنین ذکر شده که نه تلگرام و نه بنیاد TON توکن گرام را از سرمایه گذاران نمی خرند. با این حال طبق آنچه در نامه آمده است، خرید و فروش گرام در صرافی های رمزنگاری مستقل امکان پذیر است. Bell معتقد است که دو پلتفرم احتمالا این توکن را لیست می کنند. یکی صرافی بلک مون است که دفتر مرکزی آن در جزیره سیمن قرار دارد و به طور مشترک متعلق به معاون توسعه تجارت تلگرام است. صرافی دیگر DSX انگلیس است.

گزارش های قبلی حاکی از آن بود که توکن گرام احتمالا در صرافی های ژاپنی مبادله خواهد شد. اما به نظر می رسد تلگرام هنوز در حال مذاکره با چندین صرافی برای لیست کردن توکن تلگرام است.

در عین حال نه در نامه و نه در اطلاعیه هیئت مدیره TON، در مورد قیمت توکن گرام صحبتی نشده است. Bell می گوید، کارشناسان معتقدند که این توکن در بازار بین 2.5 تا 3 دلار شروع به مبادله خواهد کرد. اگر چه برخی دیگر از تحلیلگران در اوایل سال جاری اعلام کردند که قیمت این ارز با بیش از 8 دلار شروع خواهد شد.

تلگرام در دو دوره سرمایه گذاری برای توکن خود موفق به جمع آوری 1.7 میلیارد دلار سرمایه شد. در دوره اول سرمایه گذاران برای هر توکن 0.37 دلار پرداخت کردند و در دور دوم این مبلغ به 1.3 دلار رسید.

طبق شرایط سرمایه گذاری، تلگرام موظف است قبل از پایان این ماه توکن ها را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد و یا کل 1.7 میلیارد دلار سرمایه بازگرداند.

طبق تحقیقات بایننس، TON می تواند عصر جدیدی از بلاک چین را رقم بزند که قادر است از هزاران برنامه غیر متمرکز بر روی  بلاک چین خود به درستی پشتیبانی کند. TON تلاش می کند وضعیت بلاک چین خود را اساسا بهبود بخشد. با این حال پروژه TON هنوز با بسیاری از سوالات بی پاسخ مواجه است. از جمله مقیاس پذیری، تمرکز و توانایی در جذب توسعه دهندگان.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.