در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

شبکه هلیوم در پایان ماه مارس به شبکه سولانا انتقال خواهد یافت

0 114

طبق داده های کوین مارکت کپ، سولانا این هفته را با یک خبر صعودی آغاز کرد و قیمت آن با 12.62 درصد افزایش به سطح 26.61 دلار رسید. با توجه به قیمت فعلی، سولانا در هفت روز گذشته حدود 26 درصد افزایش یافته و جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین پروتکل های لایه یک در سال جاری میلادی تقویت کرده است.
سولانا چیست؟ آنچه باید درباره این شبکه و توکن SOL بدانید

رشد قیمت سولانا را می توان به احساسات مثبت سرمایه گذاران پس از انتشار خبر برنامه ریزی شبکه هلیوم برای انتقال به شبکه این ارز ربط داد. سولانا  ضمن تایید این خبر اعلام کرد که این انتقال در پایان سه ماهه اول سال 2023 انجام خواهد شد.
تفاوت بلاک چین لایه یک و لایه دو چیست؟

شبکه هلیوم در پایان ماه مارس از لایه یک فعلی خود به سولانا انتقال خواهد یافت و تقریبا 1 میلیون هات اسپات در شبکه های LoRa و 5G در سراسر جهان به این شبکه منتقل خواهند شد.
توجه! شبکه هلیوم در 27 مارس (7 فروردین سال 1402) رسما به شبکه سولانا انتقال خواهد یافت. آیا برای این انتقال آماده هستید؟
برای انتقال روان، مطمئن شوید که به اپلیکیشن هلیوم والت منتقل شده اید. هات اسپات ها را فعال و آنلاین نگه دارید تا توکن های IOT را دریافت کنید.

شبکه هلیوم

هلیوم یک شبکه غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین برای دستگاه های اینترنت اشیا (IoT) است. این پروتکل با استفاده از مکانیسم اجماع پوشش (PoC)، تعداد زیادی از هات اسپات ها را برای دستگاه ها ارائه می کند و از زمان راه اندازی این شبکه در سال 2019 تاکنون موارد استفاده آن افزایش یافته است.

طبق اعلام سولانا، هلیوم با این انتقال حدود یک میلیون هات اسپات در شبکه های LoRa و 5G را به این شبکه خواهد آورد. امکانات این انتقال هیچ حد و مرزی نخواهد داشت، چون ممکن است از هلیوم برای گوشی هوشمند سولانا ساگا (Solana Phone Saga) نیز استفاده شود.

شروع خوب برای سولانا

سولانا در چند روز گذشته روند رو به رشدی داشت و با توجه به این که فشارهای نظارتی آمریکا  پایانی ندارد، این ارز در این هفته نیز شروع خوبی داشت.

سولانا که یک پروتکل لایه یک است تمرکز زیادی روی توسعه و پیشرفت شبکه خود دارد و به نظر می رسد که اکنون مقصدی برای شبکه های زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز (dePIN) است. از آنجایی که اکثر شبکه های لایه یک هنوز در مراحل ابتدایی خود هستند، محبوب شدن یک بلاک چین در بین ارائه دهندگان خدمات مهمی مانند هلیوم و شبکه هایومپر (Hivemapper) راهی برای رسیدن به جایگاه مناسب برای ارتباط با اکوسیستم جهانی فناوری دیجیتال است.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.