در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تنها یک آدرس در پشت پرده 50 درصد تراکنش های بیت کوین کش

0 578

طبق یک توئیت از لام نومد، تنها یک آدرس مسئولیت بیش از نصف تراکنش های بیت کوین کش را در ماه گذشته به عهده داشته است.

با توجه به وب سایت بیت کوین کش بلاک اکسپلورر، یک حساب مرموز بیش از 587000 تراکنش را پس از این که در هشتم آوریل امسال راه اندازی شد.

بسیاری از این تراکنش ها شامل مقادیر کوچک بیت کوین کش هستند که با نظم خاصی ارسال شده اند. در هر ثانیه، سه یا چهار تراکنش روی داده است.

به طور کلی، این آدرس در زمان نگارش مقاله 22763.06 دلار (معادل 80.981 بیت کوین کش) دریافت و 21546 دلار (76.654 بیت کوین کش) ارسال کرده و موجودی آن 1216.36 (4.327 بیت کوین) است.

از زمان ایجاد این حساب تا نگارش مقاله، تمام شبکه بلاک چین 1.17 میلیون تراکنش را پردازش کرده است که حدود نیمی از تراکنش ها از کیف پول مذکور بوده اند. طبق نظر یک مفسر، تکرار تراکنش ها می تواند بیانگر این باشد که شخصی در حال تلاش جهت افزایش تعداد تراکنش ها است تا شبکه را نسبت به آنچه که به نظر میرسد شلوغ تر نشان دهد.

طبق یک نظریه دیگر این تراکنش های کوچک آزمایشی و به طور بالقوه برای انجام یک بازی طوری که توسعه دهندگان از کارمزدهای پایین بیت کوین کش بهرمند شوند، انجام گرفته اند.

با توجه به یک تحلیل، بیت کوین کش یکی از 5 ارز برتر در هفته ی گذشته است.

هارد فورک این آلت کوین برای 15 ماه مه برنامه ریزی شده است. در این هارد فورک تغییرات در کد های مقیاس و حریم خصوصی به وجود خواهد آمد تا حریم خصوصی و مقیاس پذیری آن را بهبود بخشد.

در حال حاضر قیمت هر بیت کوین کش با بیش از 2.5 درصد افزایش نسبت به 24 ساعت گذشته برابر 292 دلار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.