در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ChatGPT پیش بینی می کند چه زمانی شیبا به 0.9 دلارمیرسد

0 253

شیبا اینو (SHIB) همچنان به تلاش برای فراتر رفتن از قیمت 0.000008 دلار ادامه می دهد.

با وجود به روز رسانی قابل توجه در سال 2023، ارزش ان از فوریه رو به کاهش بوده است. با این حال، چت ربات محبوب هوش مصنوعی ( ChatGPT )، پیش‌بینی جدیدی برای چگونگی و زمان رسیدن شیبابه 0.9 دلار دارد.

به گفته ChatGPT، چند رویداد وجود دارد که می‌تواند باعث یک روند صعودی کوتاه‌مدت برای این ارز شود. طبق ربات چت، شیبا اینو به “جهش ناگهانی در احساسات مثبت، مشارکت های جدید و افزایش پذیرش نیاز دارد.

جالبتر این است که چت بات همچنین دارای یک جدول زمانی برای زمان رسیدن شیبا به این قیمت است. چت جی پی تی تاکید کرد که این میم کوین می‌تواند طی «6 تا 12 ماه آینده» شاهد روند صعودی باشد.

در رابطه با رشد میان مدت، چت ربات هوش مصنوعی می‌گوید:

«اگر بازار ارزهای دیجیتال صعودی باقی بماند و شیبا به سوزاندن توکن‌ها و جلب علاقه کاربران ادامه دهد، ممکن است ظرف 1 تا 2 سال به 0.9 دلار برسد.»

علاوه بر این، ربات چت می گوید که قیمت 0.9 دلاری را می توان با رشد بلندمدت به دست آورد. در یک افق طولانی 3 تا 5 ساله، اگر اکوسیستم شیبا به طور قابل توجهی گسترش یابد، می تواند کاربران و سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند و به طور بالقوه قیمت را به 0.9 دلار برساند.

لازم به ذکر است که حیاتی ترین نیاز برای افزایش قیمت شیبا ، پذیرش انبوه است. همانطور که توسط توسعه دهنده اصلی شیبا ، شیتوشی کوزاما ( Shytoshi Kusama ) اشاره کرد، سوختگی بدون پذیرش بی معنی خواهد بود.

آیا استفاده ازشیباریوم به قیمت شیبا کمک می کند؟

شیبا اینو
منبع: CoinGape

اینفلوئنسر شیبا “لوسی” اخیراً به X مراجعه کرد و از کاربران خواست که دارایی های دیجیتال خود را به جای صرافی ها در شیباریوم ذخیره کنند.

لوسی گفت

مردم نباید بپرسند چه زمانی شیباریوم سوختگی را آغاز می کند، بلکه باید از مبادلات به شبکه لایه 2 پروژه مهاجرت کند.

لوسی به جامعه یادآوری کرده است که رایت‌ها بر اساس هر تراکنش هستند. بنابراین، هرچه افراد بیشتری از شیباریوم استفاده کنند، توکن های شیبا بیشتری از گردش خارج می شوند.

علاوه بر این، طبق برخی شایعات، تیم شیبا در حال کار بر روی یک مکانیسم سوختگی جدید است که می‌تواند سالانه تریلیون‌ها توکن شیبا را از گردش خارج کند. با این حال، ما هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ راه اندازی مکانیسم سوختگی نداریم.

منبع watcher.guru

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.