در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

ارائه خدمات ارزهای رمزنگاری در یکی از بزرگترین پلتفرم های مبادلات آنلاین

0 366

طبق گزارش های عنوان شده در روز گذشته، شرکت مبادلات آنلاین گروه مالی E*Trade مبادلات ارزهای رمزنگاری را به پلتفرم خود اضافه می کند.

E*Trade در ابتدا مبادلات بیت کوین و اتریوم را در پلتفرم خود ارائه می‌دهد و سپس به تدریج سایر ارزهای رمزنگاری را اضافه خواهد کرد.

ارائه مبادلات ارزهای رمزنگاری توسط E*Trade به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم های مبادلات آنلاین ، می تواند گام مهمی در جهت پذیرش ارزهای رمزنگاری باشد. در گزارش سالانه این شرکت که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در تاریخ 31 دسامبر 2018 منتشر شد، اعلام شده که E*Trade دارای 4.9 میلیون حساب کارگزاری و در مجموع دارای حاشیه سود 9.6 میلیون دلار است. دارایی این شرکت بیش از 65 میلیون دلار است.

بعضی از تحلیلگران اخیرا  گفته اند که ارزهای رمزنگاری یک سرمایه گذاری بلند مدت برای نهادهای سرمایه گذاری محسوب می شود. کمبریج اسوشیت که یک شرکت خصوصی متخصص در زمینه مشاوره سرمایه گذاری است می گوید:

با وجود چالش ها، ما بر این باوریم که سرمایه گذاری در این زمینه ارزشمند است و با یک چشم انداز دراز مدت سرمایه گذاری را می توان انجام داد. اگر چه این سرمایه گذاری ها دارای ریسک بسیار بالایی هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.