در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

کاهش عرضه شیبا با امکان جدید شبکه شیباریوم

0 77

افزایش تراکنش ها در بلاک چین شیباریوم منجر به افزایش نرخ سوختن برای توکن شیبا می شود و عرضه در گردش آن را کاهش می دهد.

  • شیبا سواپ به بلاک چین شیباریوم افزوده شد و به کاربران این امکان را می‌دهد که استخرهای نقدینگی جدیدی ایجاد کنند و از ارائه نقدینگی کارمزد دریافت کنند.
  • افزایش تراکنش ها در بلاک چین شیباریوم منجر به سوختن بیشتر توکن شیبا می شود و عرضه در گردش آن را کاهش می دهد.

شیبا سواپ، صرافی غیرمتمرکز (DEX) مرتبط با ارز رمزنگاری شیبا اینو(SHIB)، روز پنجشنبه اعلام کرد که روی بلاک چین شیباریوم، یک لایه2 اتریوم که توسط تیم توکن شیبا ساخته شده است، به صورت زنده فعال است.

توسعه دهندگان گفتند افزایش استفاده از بلاک چین شیباریوم برای تراکنش ها منجر به سوزاندن بیشتر توکن SHIB و کاهش عرضه می شود. قیمت شیبا در 24 ساعت گذشته 8.8 درصد افزایش یافته است که همراه با جهش گسترده بازار است. شاخص CoinDesk 20 (CD20) که معیاری برای سنجش گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال است، تقریباً 7 درصد افزایش یافته است.

کاربران اکنون می‌توانند استخرهای نقدینگی جدید را در شیباریوم شناور کنند و به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را در شبکه مبادله کنند و هزینه‌های معاملاتی را برای ارائه نقدینگی دریافت کنند. داده ها نشان می دهد که شیبا سواپ تا روز پنجشنبه بیش از 25 میلیون دلار توکن قفل شده با 1.7 میلیون دلار حجم معاملات در 24 ساعت گذشته داشته است.

توسعه دهندگان می‌گویند: «هرچه تراکنش‌های بیشتری روی بلاک چین شیباریوم انجام شود، این پروتکل، گس فی بیشتری را می‌سوزاند که بر نرخ سوزاندن کلی شیبا تأثیر می‌گذارد».

سوزاندن به معنی حذف دائمی توکن های در گردش، با ارسال آنها به آدرسی است که هیچکس آنرا کنترل نمی کند و این عمل باعث کاهش تعداد توکنهای در دسترس میشود.

توسعه دهندگان در یک پست که در پلتفرم ایکس به اشتراک گذاشتند گفتند، هرعملیات سواپ(تعویض) و استیک(قفل کردن دارایی) در شیبا سواپ به رشد اکوسیستم آن کمک می کند زیرا افزایش حجم معاملات، درآمد بیشتری را برای سهامداران و ارائه دهندگان به همراه دارد.

منبع coindesk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.