در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

همکاری پولکادات و چین لینک؛ راه اندازی یک اتحادیه دیفای

0 1,825

پولکادات با اعلام راه اندازی یک اتحادیه جدید دیفای به همراه یک برنامه جدید پشتیبانی از اعتبارسنج ها، در حال انجام اقداماتی برای گسترش اکوسیستم خود است.

این شبکه با راه اندازی یک اتحادیه مالی غیر متمرکز به یکی از جدی ترین رقبای اتریوم تبدیل شده است.

طبق اعلامیه منتشر شده در تاریخ 3 دسامبر، هدف این اتحادیه غلبه بر ماهیت غیر متمرکز اکوسیستم پولکادات و ایجاد یک پلتفرم برای جامعه خودش است تا بتواند با استفاده از شبکه پولکادات و  فناوری Substrate آن برای دیفای، بحث و تبادل نظر کند.

شبکه اوراکل چین لینک در بین اعضای موسس این اتحادیه است. دان کوچیز، رئیس توسعه تجارت این شرکت، گفت:

چین لینک علاقه مند کمک به هدایت اکوسیستم روبه رشد برنامه های مالی غیر متمرکز پولکادات است. با ارتقا بهترین شیوه های توسعه دهنده برای پروتکل های دیفای، این اکوسیستم می تواند قوی تر از همیشه شود.

سایر اعضای بنیانگذار شامل پلاسم نتورک (ارائه دهنده فناوری لایه دو)، تایدال فایننس (بازار بیمه غیر متمرکز) و پولکاسواپ (بازارگردان خودکار غیر نظارتی) هستند.

در حال حاضر، این اتحادیه پذیرای برنامه هایی است که توسط توسعه دهندگان در پولکادات نتورک یا Substrate ساخته می شوند.

اضافه شدن 1000 اعتبار سنج به شبکه

همچنین، پولکادات اخیرا اعلام کرد که در این ماه یک برنامه “هزار اعتبار سنج” را راه اندازی خواهد کرد. این برنامه پشتیبان و مشوق کسانی است که می خواهند نود پولکادات را اجرا کنند و از این طریق 1000 اعتبار سنج به آن اضافه خواهند شد.

این برنامه الهام گرفته از همان برنامه ای است که در ماه فوریه در شبکه نوپای پولکادات و پاراچین کوساما (Kusama) راه اندازی شد. تعداد نودهای کوساما در ماه فوریه تقریبا 180 بود، در حال حاضر، این شبکه 700 اعتبار سنج فعال دارد و 393 مورد دیگر منتظر ورود به شبکه هستند.

با وجود این که دو سوم عرضه پولکادات سپرده گذاری شده اند، در حال حاضر این شبکه فقط 249 اعتبار سنج دارد. این نشان می دهد که بسیاری از سپرده گذاران استفاده از خدمات شخص ثالث را انتخاب می کنند.

منبع Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.