در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

نووگراتس: قیمت بیت کوین تا پایان سال 2019 به 20 هزار دلار می رسد

0 1,043

مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال، مایک نووگراتس، در گفت و گویی با بلومبرگ اظهار داشت که علاقه موسسات و نهادهای سرمایه گذاری به بیت کوین باعث می شود قیمت این ارز قبل از پایان سال 2019 به 20 هزار دلار برسد.

نووگراتس برای پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال 2019، به افزایش قیمت این ارز از ابتدای سال اشاره کرد که در طی این مدت قیمت بیت کوین از 4000 دلار به 13500 دلار افزایش پیدا کرد. وی پیش از این پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین بین 10000 دلار تا 14000 دلار تثبیت می شود.

نووگراتس می گوید زمانی که دوباره علاقه موسسات و نهادها به ارزهای رمزنگاری افزایش یابد، صنعت رمزنگاری باز هم شاهد بازگشت دوباره قیمت بیت کوین تا 20000 دلار خواهد بود.

همه چیز بر اساس کاربران

مدیرعامل گلکسی دیجیتال در مورد ارز پایدار لیبرا که متعلق به فیس بوک است و همچنین توکن TON تلگرام صحبت کرد. نووگراتس تاکید کرد که جالب ترین چیز در مورد لیبرا این است که فیس بوک بوک بیش از 2 میلیارد کاربر دارد که می توانند در ارائه آزمایشی ارز خود به آنها کمک کنند. این در حالی است که سخت ترین بخش هر کسب و کار جذب مشتری است. وی گفت:

در حدود دو یا سه ماه است که تلگرام در حال راه اندازی بلاک چین خود است. تلگرام بیش از 218 میلیون کاربر دارد. بنابراین قبل از راه اندازی فیس بوک، در آزمایشی واقعی به نام تلگرام، که آنها نیز کاربران زیادی دارند، نتیجه را خواهیم دید.

نووگراتس در ماه ژوئن گفته بود که انجمن لیبرا صدها رای و مشارکت کننده خواهد داشت و بنابراین توزیع شده است. ممکن است غیرمتمرکز نباشد. آنها طرحی برای تمرکز زدایی در گذر زمان دارند. کیف پول فیس بوک که محلی برای ذخیره پول آنها است، احتمالا بخش بزرگی از تجارت آنها است و بر اساس بلاک چین کار می کند.

عرضه عمومی اولیه گلکسی دیجیتال

گلکسی دیجیتال تایید اولیه را از سازمان مقررات مالی(FINRA) برای عرضه عمومی اولیه(IPO) جهت شرکت های ارزهای رمزنگاری دریافت کرده است. ایان تیلور، رئیس خدمات مشاوره ای گلکسی دیجیتال گفت:

اکنون ما قادر هستیم تا شرکت های مالی دیجیتال و ارائه دهنده های فناوری بلاک چین را برای جذب سرمایه از طریق سرمایه های خصوصی، به عرضه عمومی و فراتر از آن ارائه دهیم.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.