در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

3 ارز برتر برای زیر نظر گرفتن در این هفته

0 516

توجه بازار ارزهای دیجیتال در انتظار تأیید صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) برای ارزهای دیجیتال پیشرو (بیت‌کوین و اتریوم) معطوف شده. این تحول حس خوش‌بینی مجددی را به بازار تزریق کرده است که حاکی از احیای مجدد و روندی صعودی است.

همزمان با آغاز هفته دوم نوامبر، سه ارز دیجیتال، توجه سرمایه گذاران را به عنوان برترین ارزهای دیجیتال برای زیر نظر گرفتن جلب می کنند و در صورت تداوم احساسات صعودی حاکم بر بازار، استدلال های قانع کننده ای برای صعود طولانی مدت ارائه می دهد.

سولانا (SOL): عملکردی استثنایی

سولانا (SOL) در این هفته عملکرد خوبی داشت و افزایش قابل توجه 36.7 درصدی را در هفته منتهی به 12 نوامبر نشان داد. این افزایش بیشتر به پروژه های در حال توسعه در شبکه سولانا مرتبط است.

علیرغم اینکه SOL در 11 نوامبر سال 2023 به 63.97 دلار به اوج خود رسید،اما در نوامبر 2021 کمتر از بالاترین رکورد تاریخ خود یعنی 267.52 دلار باقی مانده است.

با این وجود، این ارز دیجیتال برای یک حرکت صعودی پایدار آماده است، زیرا قبلاً در ماه اکتبر افزایش 79.8 درصدی را تجربه کرده و با افزایش 51.9 درصدی در نوامبر حرکت خود را حفظ کرده است.

معرفی مداوم پروژه‌های جدید در بلاک چین سولانا باعث بهبود بیشتر آن خواهد شد.

پالیگان (MATIC): افزایشی خیره کننده

پالیگان (MATIC) افزایش خیره کننده 3800 درصدی در حجم تراکنش بیش از 100000 دلار را در 30 روز گذشته ثبت کرد. این افزایش با افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران نهادی و نهنگ ها در بخش کریپتو مرتبط است در نتیجه، قیمت پالیگان برای اولین بار از ماه جولای از 0.80 دلار عبور کرد.

با افزایش 62 درصدی ارزش بازار طی ماه گذشته و انباشت قابل توجه کیف پول های دارای 100هزار تا 10 میلیون پالیگان، چشم انداز ان همچنان خوش بینانه است.

چین لینک (LINK) شاهد افزایش قابل توجهی بوده است. بیش از دو برابر قیمت در طول سه هفته گذشته .

در حال حاضر لینک با قیمت 13.13 دلار معامله می شود که از 6.14 دلار افزایش یافته است، این افزایش تا حدودی به بهبود گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال نسبت داده می شود.مقیاس خاکستری چین لینک در مقایسه با بازارهای اسپات چین لینک 200% حق بیمه را تجربه کرده است. این نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی است.

چشم انداز آینده لینک مثبت است، که با افزایش ارزش کل قفل شده در GLINK حمایت می شود که اخیراً دو برابر شده و به حدود 4 میلیون دلار رسیده است.

با شتاب گرفتن بازار ارزهای دیجیتال سولانا، ، پالیگان و چین لینک به عنوان برترین ارزهای دیجیتال برای تماشای این هفته انتخاب می شوندکه هر کدام نقاط قوت و پتانسیل منحصر به فردی را برای رشد بیشتر در هفته های آینده ارائه می دهند.

منبع watcher.guru

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.