در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

با افزایش هیجانات ETF،بیت کوین به 35 هزار دلار رسید

0 255

قیمت بیت کوین در روز سه شنبه افزایش یافت و برای مدت کوتاهی به 35000 دلار رسید، زیرا هیجانات ناشی از تحولات در فضای ETF بیت کوین افزایش یافت.

قیمت بیت کوین ( BTC ) برای اولین بار از ماه می سال 2022 از مرز 35000 دلار عبور کرد و در 24 ساعت گذشته افزایش خیره کننده ای را نشان داد.

قیمت بیت کوین در 23 اکتبر به طور ناگهانی افزایش یافت و بیت کوین بیش از 10 درصد از 31000 دلار به بیش از 34000 دلار افزایش یافت.

کمتر از دو ساعت پس از شکستن 34000 دلار، بیت کوین به 35300 دلار رسید و در حال حاضر با قیمت 34550 دلار در حال تغییر است.

قیمت بیت کوین در 24 اکتبر به 35300 دلار رسید.

افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین در بحبوحه موج جدیدی از علاقه به تاییدیه های صندوق قابل معامله در بورس اوراق بهادار (ETF) و افزایش قابل توجه حجم کلی معاملات در سراسر بازارهای نقدی رخ می دهد.

این افزایش همچنین در بحبوحه تحولات مربوط به ETF بیت کوین پیشنهادی BlackRock رخ داد.

در 23 اکتبر، یک پست X (که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می شد) از تحلیلگر اسکات جانسون به اطلاعات جدید اشاره کرد که می تواند نشان دهد که تأییدیه ETF بیت کوین برای غول سرمایه گذاری نزدیکتر شده است.

جانسون  اشاره کرد که بلک راک یک مجوز خاص “CUSIP” را تضمین کرده است و ممکن است به زودی فرآیند “بذر کردن” محصول ETF خود را با پول نقد در اوایل این ماه آغاز کند. 

در پاسخ به این پست، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، خاطرنشان کرد که راه اندازی یک ETF “معمولاً پول زیادی نیست” و فقط برای شروع یک ETF کافی است. با این حال، او اعتراف کرد که در مجموع نشانه خوبی است و نشانه “گام دیگری در روندصعودی” است.

افزایش ناگهانی قیمت نیز با رشد قابل توجهی در حجم معاملات نقدی بیت کوین همراه شد. در زمان انتشار، حجم معاملات نقدی در 24 ساعت گذشته به بیش از 35 میلیارد دلار افزایش یافت که در همان دوره زمانی241 درصد افزایش داشت.

در حالی که بیت کوین از بیشترین انگیزه قیمت برخوردار بود، موج کلی حرکت صعودی قیمت، قایق های دیگر را نیز بالا برد، با ارز بومی اتریوم،( ETH ) که 7 درصد رشد کرد در حالی که سولانا ( SOL ) 11 درصد رشد کرد. علاوه بر این، دوج کوین ( DOGE ) 8درصد افزایش یافت و کاردانو ( ADA ) با افزایش 5درصد کمی عقب بود.

مفسران بازار کریپتو و اعضای جامعه ان ظاهراً از حرکت ناگهانی به سمت بالا مات و مبهوت مانده بودند – با روزنامه‌نگار مستقل Autism Capital که از 237000 دنبال کننده خود پرسید: “چه اتفاقی افتاده؟” 

با دور شدن از اقدام فوری قیمت، به نظر می‌رسد که تنظیم مطلوبی برای رشد ناگهانی قیمت ارزهای دیجیتال وجود دارد و محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال برای چهارمین هفته متوالی جریان ورودی داشته‌اند.

جریان های هفتگی سرمایه گذاری دارایی دیجیتال

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.