در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

راه اندازی نسل جدیدی از کیف پول ها توسط MyEtherwallet

0 796

MyEtherwallet که یک کیف پول محبوب اتریوم و توکن ERC-20 است و اغلب MEW نیز نامیده می شود، اخیرا یک برنامه کیف پول موبایل را راه اندازی کرده است که عملکردی مانند کیف پول سخت افزاری دارد.
این کیف پول مشابه کیف پول سخت افزاری، که MEWconnect نام دارد، دارای تایید تراکنش دو عاملی برای حفظ امنیت بیشتر و همراه یک رابط کاربری آسان و راحت است.
بر طبق گفته این شرکت، این کیف پول ها اطلاعات مربوط به کلیدهای خصوصی شما را در محلی جداگانه بر روی دستگاه شما ذخیره می کند. به عبارت دیگر می توان از یک تلفن همراه به عنوان یک کیف پول سخت افزاری استفاده کرد و همه انتقالات و مبادلات را از طریق تلفن همراه انجام داد، سپس به جای دادن یک کلید خصوصی به مرورگر آن را در شبکه منتشر کرد.
همچاندرا، موسس و مدیرعامل شرکت MEW، توضیح داد:

با استفاده از این برنامه کاربران می توانند به راحتی با استفاده از تلفن های همراه خود به طور مستقیم با MEW ارتباط برقرار کنند، در حالی که کنترل کامل کلیدهای خصوصی و موجودی در اختیار خود کاربر است.

این شرکت معتقد است که این برنامه نقش مهمی را در بازار فعلی بازی می کند و همچنین نقشی کلیدی در پذیرش ارزهای رمزنگاری ایفا می کند.
با این حال MEW با تاکید به این که کیف پول سخت افزاری هنوز هم امن ترین کیف پول است، معتقد است این برنامه کاربردی می تواند یک جایگزین رایگان برای فایل های کلیدی و محاسباتی باشد.
می توان گفت کیف پول های سخت افزاری جهت ذخیره ارزهای رمزنگاری امن ترین انتخاب هستند، به ویژه این کیف پول ها در بین افرادی که مقدار زیادی ارز رمزنگاری نگهداری می کنند یا تنها می خواهند امنیت بالایی داشته باشند، بسیار محبوب هستند. از جمله کیف پول های سخت افزاری محبوب می توان به لدجر و ترزور اشاره کرد که قیمتی بین 90 تا 200 دلار دارند.
کیف پول MEWconnect در حال حاضر در اَپ استور اَپل در دسترس است و کاربران اندروید می توانند نسخه بتای این برنامه را از طریق برنامه Hockey دریافت نمایند.
با این حال هنوز برخی نسبت به این محصول با احتیاط برخورد کرده و انتقاداتی را وارد می کنند. یکی از کاربران در توییتی در پاسخ به MEW می گوید که تلفن های همراه برای همه کاربران امن نیست و معتقد است که این نسخه برای آزمایش مناسب است.
طبق گفته Segasec که یک شرکت امنیت سایبری است، از آغاز کار خود جهت محافظت از پلتفرم MEW، تا به حال 313 حمله فعال با میانگین 30 تا 40 حمله در هفته به این پلتفرم صورت گرفته و این تعداد هر روز در حال افزایش است.

منبع cryptonews

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.