در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

اتریوم سودآورتر از بیت کوین

0 1,394

اخیرا قیمت اتریوم به بالای سطح 300 دلار افزایش یافته است. همین باعث شد تا بسیاری از آدرس های اتریوم سودآوری بیشتری نسبت به تعداد کل آدرس های بیت کوین با هر مقدار موجودی، داشته باشند.

آمارهای بلاک چین نشان می دهند که تعداد کل آدرس های فعال و سودآور اتریوم 31.86 میلیون و تعداد کل آدرس های بیت کوین 30.83 میلیون هستند.

دارندگان اتریوم سود کسب می کنند

آخرین باری که قیمت اتریوم به بالای سطح 300 دلار رسید، یک سال قبل بود. از آن زمان تاکنون، معیارهای روی زنجیره این ارز پیشرفت زیادی کرده اند. داده ها حاکی از بارگیری میلیون ها آدرس جدید در زیر سطح 300 دلار است. بسیاری از آنها در زیر سطح 200 دلار پر شده اند. چون قیمت اتریوم در ماه مارس و آوریل به پایین ترین سطح ها رسید.

در ماه جولای 2019 که قیمت به سقفی مشابه حال حاضر رسید، فقط 13.5 میلیون آدرس یا کمتر از 50 درصد سود دهی داشتند. این ارقام از شاخص تاریخی در سود / در ضرر(HIOM) بدست آمده اند. این شاخص موقعیت ها را براساس متوسط قیمت توکن برای یک آدرس تجزیه و تحلیل می کند.

تعداد دارندگان اتریوم یا افرادی که بیش از یک سال این ارز را نگه می دارند، نیز طی دوازده ماه گذشته 10 میلیون افزایش یافته است.

قفل شدن بیش از 20000 بیت کوین در شبکه اتریوم

یکی دیگر از فاندامنتال های قوی برای رشد موارد استفاده اتریوم، تعداد بیت کوین هایی است که در شبکه اتریوم قفل شده اند.

گرو گذاشتن (یا قفل کردن) بیت کوین، امکان استفاده از این دارایی را در مالی غیرمتمرکز و برنامه های نرم افزاری منطبق با اتریوم و استاندارد ERC-20 فراهم می کند. به دلیل رشد انفجاری دیفای و ایجاد فرصت های سودآوری بالا، دارندگان بیت کوین نمی خواستند فرصت مشارکت در این طرح پر بازده را از دست بدهند.

در نتیجه، اکنون بیش از 20000 بیت کوین قفل شده در شبکه اتریوم وجود دارد. طبق btconethereum.com، این رقم با احتساب قیمت فعلی، معادل 223 میلیون دلار است. همانطور که جاش استارک اعلام کرد، این عدد بیست برابر بیشتر از بیت کوین های قفل شده در شبکه لایتنینگ و 8 برابر بیشتر از Blockstream Liquid است. 

با ادامه رشد دیفای، احتمالا مقدار بیت کوین های قفل شده در شبکه اتریوم افزایش خواهد یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.