در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

نووگراتز: تا پایان سال قیمت بیت کوین به سطح 20000 دلار می رسد

0 636

بازار ارزهای رمزنگاری طی دو هفته گذشته با چندین فروش ارزان و یکجا روبرو شد، با این حال، جامعه ارز رمزنگاری معتقد است که قیمت بیت کوین روند صعودی خواهد داشت.

مایک نوگراتز، مدیر عامل بانک تجاری “گلکسی دیجیتال” و از طرفداران بیت کوین، بار دیگر موضع خود را درباره روند صعودی این ارز برتر بازار ارز رمزنگاری تکرار و پیش بینی کرده است که تا پایان سال 2020 میلادی قیمت آن به سطح 20000 دلار خواهد رسید.

نووگراتز در تاریخ 2 آوریل در مصاحبه ای با برنامه تلویزیونی کلوزینگ بل (Closing Bell) شبکه سی ان بی سی، ابراز اطمینان کرد که قیمت بیت کوین باید حداقل قبل از اکتبر سال 2020 دوبرابر شود.

در حالی که نووگراتز پیش بینی روند صعودی دیگری برای بیت کوین ارائه داد، این بار اذعان کرد که اگر قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود در سال 2020 نرسد، دیگر از بیت کوین طرفداری نخواهد کرد:

امسال، سال بیت کوین است و اگر قیمت آن تا پایان سال افزایش پیدا نکند، من از این ارز طرفداری نخواهم کرد.

پیش بینی جدید این تحلیلگر بازار در حالی ارائه شد که بازارهای ارز رمزنگاری تا حدودی بهبود یافتند و قیمت بیت کوین  پس از کاهش به سطح 3600 دلار در اوایل ماه مارس، در تاریخ 2 آوریل به سطح 7200 دلار رسید. طبق اطلاعات سایت کوین سرا، این ارز پیشرو بازار اکنون در حدود سطح 6850 دلار معامله می شود.

نووگراتز پیش بینی کردن را دوست دارد

این اولین بار نیست که نووگراتز پیش بینی خوش بینانه ای درباره بیت کوین انجام می دهد. در حقیقت، وی در کنار دیگر طرفداران روند صعودی این ارز، مانند تیم دراپر و جان مکافی، به دلیل برخی پیش بینی های نادرست قیمت بیت کوین شناخته شده است.

نووگراتز سال قبل تصریح کرد که نهادهای سرمایه گذاری باعث می شوند که قیمت بیت کوین تا پایان سال 2019 میلادی به سطح 20000 دلار برسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.