در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

مایک نووگراتز: بیت کوین از بین نمی رود

0 593

مایک نووگراتز ، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گلکسی دیجیتال، خاطرنشان کرد که ارزهای رمزنگاری مورد پذیرش عموم واقع شده اند و ماندگار خواهند بود، اگر چه مدتی طول خواهد کشید تا بازار صعودی شود.

بیت کوین از بین نمی رود

نووگراتز در مصاحبه ای به بلومبرگ گفت که دارایی ها (از جمله ارزهای رمزنگاری و سهام) که براساس “پول با بهره کم برای همیشه” افزایش یافته اند، به دلیل برداشت نقدینگی توسط فدرال رزرو تحت فشار هستند.

با این حال، نووگراتز معتقد است که بازار ارزهای رمزنگاری به دلیل اتفاقات منفی پی در پی در ماه گذشته بیشترین آسیب را دیده است. این اخبار منفی شامل فهرست بلند بالایی از شرکت های بزرگ بازار (مانند سلسیوس و  Three Arrows) با اهرم بسیار بالا بود که ترس، تردید و عدم اطمینان (FUD) را در بین سرمایه گذاران ایجاد کردند.

اگرچه وی انتظار دارد که بیت کوین و اتریوم به ترتیب به سطح های مهم حمایت خود در 20000 و 1000 دلار  کاهش پیدا کنند، خاطرنشان می کند که مدتی طول خواهد کشید تا روند مجدد صعودی شود و سرمایه گذاران دوباره به بازار اعتماد کنند.

مایک نووگراتز همچنین اظهار داشت که حتی با وجود کاهش شدید قیمت ها در بازار، بیش از 130 میلیون سرمایه گذار همچنان بیت کوین را یک سرمایه گذاری منطقی و دارای امکان موفقیت می دانند و به این ترتیب، این ارز رمزنگاری مورد پذیرش عموم قرار گرفته و ماندگار خواهد بود:

آنچه در مورد بسیاری از فناوری های عالی، از جمله بیت کوین، ارز رمزنگاری و وب 3.0 اتفاق افتاد، این است که قیمت ها از خودشان جلوتر رفتند… فکر نمی کنم ارز رمزنگاری از بین برود.

بیت کوین سایر بازارها را رهبری خواهد کرد

مدیرعامل گلکسی دیجیتال گفت زمانی که فدرال رزرو در تصمیم خود تجدید نظر کند و افزایش نرخ بهره را متوقف کند، بازارهای مالی جهان شروع به بهبود خواهند کرد. اما وقتی این اتفاق بیفتد، بیت کوین روند صعودی انفجاری خواهد داشت و سایر دارایی ها را از روند نزولی خارج خواهد کرد.

طبق گفته نووگراتز، بسیاری از سرمایه گذاران غیر فعال بوده و منتظر  بهتر شدن شرایط هستند تا در بیت کوین سرمایه گذاری کنند، اما صندوق های سرمایه گذاری بزرگ جهان اولین خریدارانی خواهند بود که روند صعودی بعدی را تقویت می کنند:

صد درصد معتقدم که افرادی خارج از بازار منتظر فراهم شدن شرایط برای سرمایه گذاری هستند، اما فکر می کنم که اولین خریداران صندوق های سرمایه گذاری بزرگ جهان خواهند بود. زمانی که فدرال رزرو سیاست پولی خود را تغییر دهد، تعداد زیادی از صندوق های بزرگ امور مالی سنتی (که سال خوبی را سپری کرده اند) بیت کوین خواهند خرید. ما در آن زمان به موقعیت های خود اضافه خواهیم کرد.

در ضمن، نووگراتز همچنان معتقد است که بسیاری از صندوق های سرمایه گذاری بخش مالی سنتی و ارز رمزنگاری در بازار نزولی فعلی دوام نخواهند آورد.

منبع cryptopotato

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.