در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

رقابت ایران و آمریکا بر سر نرخ هش بیت کوین

1 13,886

طبق گفته مکس کایزر، “مونالیزای قرن بیست ویکم” به زودی پدید می آید و آمریکا با ایران و ونزوئلا برای نرخ هش بیت کوین رقابت خواهد کرد. 

قیمت بیت کوین به 500000 دلار خواهد رسید، چون ایالات متحده آمریکا مبارزه بزرگی برای نرخ هش با ایران و ونزوئلا شروع خواهد کرد، البته این کار از قبل آغاز شده است.

مکس کایزر در آخرین قسمت از برنامه تلویزیونی خود به نام “Keiser Report”، پیش بینی کرد که دولت های ایران و ونزوئلا دولت ترامپ را  وادار به پذیرش بیت کوین خواهند کرد.

کایزر: خدا از طریق پروتکل بیت کوین به ما نظرمی کند

با تشکر از تهران که 3 درصد از نرخ هش بیت کوین را کنترل می کند و ونزوئلا که پرداخت های بیت کوین را (خیلی کم) پذیرفته است. ایالات متحده آمریکا هم مطمئنا در آینده ای نزدیک برای استیلای بیت کوین به این مبارزه خواهد پیوست.

کایزر گفت:

اکنون ایران 3 درصد از نرخ هش جهانی را در اختیار دارد، بنابراین من فکر می کنم که ونزوئلا هم خیلی سریع 3 تا 5 درصد نرخ هش را بدست خواهد آورد.

وی افزود:

سپس آمریکا در مقطعی از زمان خواهد گفت که ما باید وارد فضای رقابتی استخراج بیت کوین در قرن بیست ویکم شویم. بنابراین آنها تلاش خواهند کرد تا 20 درصد نرخ هش را بدست بیاورند. به دنبال آن، امنیت به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت و قیمت بیت کوین به 400000 و 500000 دلار خواهد رسید.

از نظر کایزر (با تکرار استدلال های قبلی)، بیت کوین نمایانگر ” اصلاح آزادی بیان” است که دولت ها با کنترل ارز ، حقوق شهروندان و تمامیت موقعیت آنها در داخل کشور را  نادیده می گیرند.

کایزر اظهار داشت که “بیت کوین مونالیزای قرن بیست و یکم” است. این خویشتن آگاهی بوده و به ما از طریق جنبه های مکانیکی فناوری کوانتوم می نگرد و این دیده ها را متوجه خدا می کند. وی در ادامه گفت:

بنابراین، خدا از طریق این پروتکل به ما توجه دارد و سعی می کند به ما بفهماند که ” چقدر ما این انسانها را  محدود کرده ایم، چون آنها به خاطر بانکداری مرکزی از مسیر خارج شده اند؟

بیت کوین: ثروت غیر قابل سانسور، توقیف نشدنی و فناناپذیر

وضعیت کنونی بازارهای کلان و رنج بسیاری از آمریکایی ها، که نمونه ای از آن را در اعتراضات درباره زندگی سیاه پوستان شاهد هستیم، گفته های کایزر را تایید می کنند.

عصبانیت از دست دولت و تضعیف دلار آمریکا در تضاد با بازارهای سهامی است که بهترین سه ماهه خود از سال 2011 تاکنون را تجربه می کنند. در عین حال، فدرال رزرو بخش عظیمی از بازارهای سهام را در مالکیت خود دارد که برابر با 30 درصد تولید ناخالص داخلی آمریکا است.

کایزر هفته گذشته از معترضان خواست تا دست از اعتراض خود بردارند و به جای آن بیت کوین بخرند:

حقیقت این است که اگر شما حق حاکمیت فردی می خواهید، اگر به دنبال عدالت هستید، اگر ثروت غیر قابل سانسور، توقیف نشدنی و فناناپذیر می خواهید، تنها یک راه برای پیشبرد وجود دارد و آن راه بیت کوین است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Mohamad می گوید

    Ok thanks