در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

پشتیبانی صرافی های هیوبی گلوبال و اوکی ایکس از USDT مبتنی بر ترون

0 570

صرافی رمزنگاری بزرگ سنگاپوری هیوبی گلوبال و صرافی اوکی ایکس پشتیبانی خود از ارز پایدار تدر مبتنی بر بلاک چین ترون اعلام کردند. این اعلامیه ها به صورت جداگانه در روز گذشته منتشر شد.

در اوایل ماه مارس پروتکل بلاک چین ترون(TRX) و تدر، که ارائه دهنده ارز پایدار USDT و EURT است، مشارکت خود را برای صدور USDT مبتنی بر TRC-20 اعلام کردند. TRC-20 اصطلاحی است که نشان دهنده یک استاندارد فنی توکن است که توسط بلاک چین ترون پشتیبانی می شود. توکن جدید به گونه ای طراحی شده تا با تمام پروتکل های مبتنی بر ترون و برنامه های غیر متمرکز، جهت بهبود نقدینگی در اکوسیستم سازگار باشد.

در اعلامیه هر دو صرافی ذکر شده، که نیازهای کاربران و تقاضا برای انجام طیف گسترده ای از مبادلات با ارزهای پایدار، باعث شده تا پلتفرمشان از سه نسخه جداگانه پروتکل USDT پشتیبانی کند. USDT-Omni مبتنی بر شبکه بیت کوین، USDT-ERC-20 مبتنی بر اتریوم و توکن جدید USDT-TRON.

در حالی که صرافی های اوکی ایکس و هیوبی، که به ترتیب در رتبه های 3 و 15 از نظر حجم مبادلات روزانه قرار دارند، هر دو جزو صرافی های متمرکز هستند، ترون و تدر تاکید کردند کارایی و سود USDT-TRON در مبادلاتی است که در صرافی های غیر متمرکز انجام می شود.

میشا لدرمن، مشاور و بنیانگذار پروژه IamDecentralized.org جامعه ترون، در 20 مارس اعلام کرد که پیش بینی می شود USDT-TRON در سه ماهه دوم سال راه اندازی شود. از دیگر پیشرفت های گزارش شده ترون، معرفی گزینه حفظ حریم خصوصی برای تراکنش های بلاک چین TRX است.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.