در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

چهار آلت کوین که پتانسیل رشد زیادی در بلندمدت دارند

0 882

رائول پال، بنیانگذار و مدیرعامل Real Vision، به چهار پروژه آلت‌کوین اشاره کرد که پتانسیل رشد زیادی در بلندمدت دارند.

پال به  711000 دنبال‌کننده خود در توییتر گفت ارزش آلت‌کوین‌هایی که موارد استفاده اجتماعی و مجازی منحصر به فرد را هدف قرار می‌دهند، بسیار پایین‌تر از ارزش واقعی آنها است.

او به رالی (RLY)، چیلیز (CHZ)، سندباکس (SAND) و دیسنترالند (MANA) به عنوان چهار مورد از ابتدایی‌ترین و امیدوارکننده‌ترین پروتکل‌ها در کل صنعت ارز رمزنگاری اشاره کرد که در آینده رشد چشمگیری خواهند داشت. وی همچنین به شرکت Dapper Labs که متمرکز بر NFT است، اعتقاد زیادی دارد.

بدیهی است که من بیت‌کوین و تعداد زیادی از رمز ارزهای دیگر (توکن‌های پروتکل‌های لایه 1 و دیفای) را دارم. فکر می کنم ارزش رالی، چیلیز، داپر لبز، سندباکس، دیسنترالند و سایر توکن‌های متاورس و اجتماعی پایین‌تر از ارزش واقعی آنها است و این توکن‌ها در آینده (نه اکنون) رشد قابل‌توجهی را تجربه خواهند کرد.

من برای آنها بازارگرمی نمی‌کنم. این توکن‌ها به این زودی رشد نخواهند کرد، بنابراین منتظر پامپ آنها نباشید.

به گفته پال، تغییر نام تجاری اخیر فیس‌بوک به متا، نشانه جدیدی از رخ دادن یک تحول در فضای مجازی است که توده مردم را با فناوری بلاک‌چین آشنا می‌کند.

اشتباه نکنید. متا یا فیس‌بوک با ارز پایدار دیِم و تجربه متاورس راهی برای ورود میلیاردها نفر به دنیای فناوری دفتر کل توزیع شده است.

پال همچنین اظهار داشت که در حال حاضر موقعیت‌های لانگ در اتریوم دارد که بخش زیادی از سرمایه‌گذاری او را تشکیل می‌دهند. اخیرا قیمت اتریوم رکورد جدیدی را به ثبت رساند. افق دید وی برای توکن های ذکر شده در بالا، 6 تا 9 ماه آینده است.

منبع dailyhodl

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.