در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

HTC قصد دارد نسل دوم تلفن های هوشمند بلاک چین خود را ارائه دهد

0 899

HTC اعلام کرد که قصد دارد نسل دوم از گوشی های هوشمند بلاک چین خود را تا قبل از پایان سال 2019 عرضه کند. این خبر در روز گذشته، 29 آوریل منتشر شد.

طبق گفته فیل چن، رئیس بخش غیرمتمرکز HTC، این توسعه با هدف افزایش و تقویت فروش گوشی های هوشمند و نیز توسعه اکوسیستم بلاک چین شرکت است.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، HTC برای اولین بار خبر تولید گوشی های هوشمند خود با تمرکز بر بلاک چین را، که اکسدوس نامیده می شد، در بهار سال 2018 منتشر کرد و در همان سال نیز این گوشی ها را عرضه کرد.

چن اعلام کرد که میزان عملکرد فروش تلفن های نسل اول اکسدوس، انتظارات این شرکت را برآورده کرده است. وی اشاره کرد که علاوه بر کاربران بیت کوین و اتر، استارتاپ های جدید رمزنگاری تقاضا برای این محصول را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.

نسل دوم تلفن های هوشمند گزارش شده، برنامه های پشتیبانی خود را در زمینه هایی مانند مرورگر، پیام رسانی و رسانه های اجتماعی گسترش داده است. این ویژگی ها علاوه بر پشتیبانی تلفن همراه از ارزهای رمزنگاری و مدیریت تراکنش ها، همراه با کیف پول الکترونیکی شخصی است.

چن به موفقیت های عمده برنامه های متمرکز Uber که برای سرویس تاکسی است و یا سایت رزرو Airbnb اشاره کرد که می توانند در فناوری های نوظهور غیرمتمرکز و بلاک چین استفاده شوند.

فیل چن اخیرا رهبری صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر بلاک چین 50 میلیون دلاری پروف کپیتال را به عهده گرفته است. این صندوق با HTC مشارکت می کند تا شرکت هایی که در زمینه توسعه خدمات و محصولات اکسدوس و سایر طرح هایی که برای آینده بلاک چین HTC فعالیت می کنند را توسعه دهند.

در اوایل ماه جاری شرکت ارائه دهنده گوشی های هوشمند بلاک چین سیرین لبز، گزارش داد که یک چهارم از نیروهای خود را اخراج کرده است. این شرکت در پایان سال 2018 گوشی هوشمند بلاک چین خود را عرضه کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.