در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

تجدید نظر توسعه دهندگان در مورد شبکه اتریوم با راه اندازی بایننس چین

0 569


بایننس هفته گذشته خبر راه اندازی بایننس چین را اعلام کرد. بایننس چین، پلتفرم بلاک چین بومی بایننس است که عرضه، تبادل و کاربرد دارایی های دیجیتال را تسهیل می کند. جدا از این که بایننس چین دنیایی جدید از قابلیت ها را برای ارزهای دیجیتال می گشاید، پروتکل BEPs بایننس چین همچنین چندین تفاوت قابل توجه با پروتکل ERC-20 شبکه اتریوم، که در حال حاضر در فضای رمزنگاری غالب است، دارد.

به عنوان مثال، پروتکل BEP2 عرضه توکن های رمزنگاری را که قادر به پیوست به هر آلت کوین دیگری هستند را ممکن می‌سازد، که با استانداردهای فعلی که تنها توکن های پیوست خورده با اتریوم و بیت کوین اینگونه هستند، متفاوت است. بایننس چین همچنین شامل ویژگی های دیگری مانند ایجاد ارز، سوزاندن، انتقال و فریز کردن توکن ها است.

در ریز لیست پروژه هایی را مشاهد می کنید که از زمان راه اندازی بایننس چین به آن انتقال داده شده اند:

بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین از شبکه اتریوم به بایننس چین، به عنوان ارز بومی این پلتفرم انتقال داده شد. بایننس کوین در بایننس چین همان هدفی را که اتریوم در شبکه خود دارد، به عنوان پرداخت برای تراکنش های شبکه، کاربرد خواهد داشت.

توکن های بایننس اصالتا توکن ERC-20 هستند که در حال حاضر، برای تبدیل شدن به توکن BEP2 به بایننس چین منتقل شده اند. انتظار می‌رود افرادی که در حال حاضر دارای بایننس کوین ERC-20 هستند، این توکن ها را به آدرس جدید سپرده بایننس چین ارسال کنند. سپس بایننس خود به طور خودکار توکن های ERC-20 آنها را به توکن های BEP2 تبدیل خواهد کرد.

هفته گذشته، بایننس اعلام کرد که 5 میلیون توکن ERC-20 را سوزانده و توکن های بومی BEP2 را به کیف پول های بایننس چین اختصاص داده است. توکن های قدیمی بایننس به منظور  مدیریت تامین در شبکه های بایننس و اتریوم سوزانده شدند. هر چند، تجارت بایننس کوین در بایننس چین تا زمانی که اولین دسته از بایننس کوین تبدیل نشود و نقدینگی کافی برای حمایت از معاملات وجود نداشته باشد، آغاز به کار نخواهد کرد.

CHANGENOW (NOW)

چنج نَو یک صرافی رمزنگاری است که انجام مبادلات ناشناس را با توکنش که NOW نام دارد، تسهیل می کند. این توکن بر روی بایننس چین فعال خواهد شد و در صرافی غیرمتمرکز بایننس لیست می شود. چنج نو، بایننس چین را به دلیل مزیت های استراتژیک انتخاب کرده است. به این ترتیب چنج نو انتقالات را بدون پرداخت کارمزد تراکنش تسهیل می کند.

چنج نو یک نظم ترکیبی را ارائه می دهد. نیمی از توکن هایش را بر روی بلاک چین اتریوم باقی می گذارد و نیم دیگر توکن های خود را به بایننس چین منتقل می کند. چنج نو به دارندگان توکن خود اجازه خواهد داد تا توکن های ERC20 خود را بسوزانند و آنها را به نسخه سازگار BEP2 تبدیل کنند.

چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، نیز حمایت خود را از توکن NOW به عنوان اولین توکن لیست شده در صرافی غیرمتمرکز بایننس اعلام کرد.

میتریل(MITH)

میتریل نیز به زنجیره بایننس منتقل می شود. میتریل یک پلتفرم غیرمتمرکز رسانه اجتماعی است که افراد را برای تولید محتوا از طریق این سیستم ترغیب می کند و به تولید کنندگان محتوا، توکن MITH پاداش می دهد. میتریل اعلام کرد که پروژه خود را به بایننس چین منتقل می کند تا از این طریق کاربرانش بتوانند امنیت، سرعت و رابط کاربری پلتفرم غیرمتمرکز بایننس را تجربه کنند.

میتریل خاطرنشان می کند که تمرکز بایننس چین بر قابلیت استفاده، امنیت، همراه با سرعت باورنکردنی انجام بلاک ها در یک ثانیه، باعث شده تا انتقال به بایننس چین به عنوان یک برنامه مهم استراتژیک در این سه ماهه باشد.

انتقال و دریافت توکن های میتریل در صرافی بایننس به مدت 12  ساعت معلق خواهد شد و طی این مدت انتقال آغاز می شود. پس از آن کاربران می توانند توکن های میتریل خود را به کیف پول های سازگار با BEP2 در صرافی غیرمتمرکز بایننس ارسال کنند.

رد پولس(PHX)

رد پولس نیز اعلام کرد که بخش بزرگی از توکن های خود را به بایننس چین منتقل می کند. فونیکس پلتفرمی برای ارتباط بین محققان با مصرف کنندگان و همچنین یک توکن برای مدیریت IP محافظت شده، اثبات ایجاد و مالکیت است.

به عنوان بخشی از برنامه انتقال، رد پولس قصد دارد یک توکن BEP2 جدید و با نام PHB را بر روی اکوسیستم بایننس چین راه اندازی کند. همچنین قصد دارد در نهایت توکن های NEP-5 PHX را به توکن های BEP2 PHB انتقال دهد. مبادلات توکن های قدیمی PHX در صرافی متمرکز بایننس تا زمان انتقال ادامه خواهد داشت. توکن های جدید PHB نیز در هر دو صرافی متمرکز و غیرمتمرکز بایننس مبادله خواهند شد.

کاربران بایننس که در حال حاضر توکن های PHX را در صرافی متمرکز بایننس نگهداری می کنند می توانند منتظر انتقال توکن هایشان به PHB باشند. کل توکن های PHB و PHX به عنوان توکن های در گردش برای رد پولس باقی خواهد ماند و مجموع آنها به عنوان ارزش بازار این توکن ها محسوب می شود.

اتمیک ولت (AWC)

اتمیک یک کیف پول چند منظوره که انتقالات همتا به همتا را با اتمیک بین 20 بلاک چین و توکن پیاده سازی می کند و حالا اعلام کرده که جزو اولین پروژه هایی است که به بایننس چین منتقل می شود.

اتمیک نشان داد که در کیف پول اتمیک جدید از بایننس چین و توکن بایننس پشتیبانی کامل خواهد کرد. توکن AWC آن نیز در صرافی غیرمتمرکز بایننس لیست خواهد شد. با این حال اتمیک توکن های AWC قبلی ERC20 خود را حفظ خواهد کرد. اما توکن های جدید آن بر روی پروتکل BEP2 بایننس قرار دارند. برای مدیریت توکن ها، اتمیک 50 میلیون توکن AWC که بر اساس پروتکل ERC20 هستند را خواهد سوزاند. این تعداد در حدود 50 درصد از کل توکن های ارائه شده بر روی شبکه اتریوم است.

جالب است که کاربران قادر خواهند بود توکن های AWC روی ERC20 و BEP2 را به هم تبدیل کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.