در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

کسب سود از دارایی های غیر فعال برای کاربران کیف پول لجر

0 630

شرکت لجر، سازنده کیف پول سخت افزاری، با همکاری پروتکل “Alkemi Earn” امکان کسب سود را برای کاربران خود فراهم می کند. با این همکاری، همه کاربران نرم افزار لجر لایو ( Ledger Live) می توانند بدون خروج از  این اپلیکیشن وام بگیرند.

پروتکل Alkemi Earn یک پلتفرم وام دهی- وام گیری است که از تمام دارایی های اصلی بخش دیفای، از جمله اتریوم، رپدبیت کوین، دای و یو اس دی کوین پشتیبانی می کند. به لطف این همکاری، کاربران لجر لایو می توانند بازده دارایی های غیرفعال خود را مستقیما از ماژول Alkemi دریافت کنند.

کاربران اکنون می توانند بدون برداشت ارزهای رمزنگاری از کیف پول لجر خود، از آنها در پروتکل Alkemi استفاده کنند. کاربران برای این کار باید به بخش “Discover” اپلیکیشن لجر لایو بروند و شبکه “Alkemi” را از منو انتخاب کنند.

لجر قصد دارد راهی برای خرید و استفاده از دارایی های رمزنگاری را بدون واگذاری آنها به صرافی ها یا پروتکل های دیگر، در اختیار کاربران قرار دهد. JF Rochet، معاون توسعه بین الملل لجر، در بیانیه ای در روز سه شنبه گفت:

لجر لایو دروازه ورود کاربران به دارایی های دیجیتال و وب 3.0 است و ما از اضافه کردن اپلیکیشن “Yield ” به این نرم افزار خوشحال هستیم. کاربران از طریق Alkemi راه های زیادی برای افزایش دارایی های خود خواهند داشت و در عین حال بدون نیاز به متولیان متمرکز، از تمام مزایای ارز رمزنگاری بهره مند خواهند شد.

شرکت لجر در فوریه سال 2021 امکان دسترسی به سرویس های امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) را برای کاربران خود فراهم کرد و  به آنها اجازه داد تا با استفاده از پروتکل “WalletConnect” به اپلیکیشن های غیرمتمرکز مانند وان اینچ، یونی سواپ و کرو متصل شوند.

با این حال، همکاری با Alkemi به کاربران لجر این امکان را می دهد تا برای اولین بار درآمد کسب کنند. یکی از سخنگویان این پروتکل گفت:

صرافی های غیرمتمرکز برای سواپ کردن توکن ها یا سایر عملکردهای دیفای راه اندازی شده اند، اما هیچ یک از این صرافی ها سود یا بازگشت سرمایه را ارائه نمی کنند.

منبع coindesk

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.