در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

باشگاه یوونتوس توکن رمزنگاری خود را راه اندازی می کند

0 821

باشگاه فوتبال یوونتوس، یکی از محبوب ترین باشگاه های جهان، یک توکن رمزنگاری را راه اندازی می کند که می گوید به این ترتیب تعداد هوادارانش افزایش می یابد و به هواداران این امکان را می دهد تا صدایشان شنیده شود. باشگاه بزرگ ایتالیایی یوونتوس و ملقب به بانوی پیر، طبق خبر مطبوعاتی در روز دوشنبه، اعلام کرد که این تیم با شرکت Socios.com همکاری می کند تا توکن رسمی هواداران یوونتوس را راه اندازی کند.

این باشگاه که کریستیانو رونالدو، فوق ستاره فوتبال جهان را در اختیار دارد، یکی از باشگاه هایی است که هواداران جهانی دارد که در حدود 340 میلیون نفر هستند. این اکنون فرصتی مناسب برای هوادارن برای ارتباط مستقیم با باشگاه است. بر اساس خبر مطبوعاتی منتشر شده، این توکن به هواداران باشگاه در سرتاسر جهان اجازه خواهد داد تا از طریق رای گیری با تلفن همراه موثر باشند و با پلتفرم رای گیری، صدایشان شنیده شود. همچنین بتوانند ارتباط شخصی و مستقیمی با باشگاه داشته باشند.

این ارز باشگاه با نام FTO(توکن ارائه شده هواداران) در دسترس قرار خواهد گرفت. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد این عرضه وجود ندارد. با این حال اعتقاد بر این است که این توکن مشابه ICO ها باشد. Socios.com قصد دارد که این توکن را به زودی و در سه ماهه نخست سال 2019 منتشر کند. پس از انتشار، این توکن با توکن اصلی و بومی پلتفرم این شرکت یعنی CHZ قابل مبادله خواهد بود.

کمتر از یک ماه پیش مشخص شد که یک چهارم سهام باشگاه ایتالیایی ریمینی در ازای ارز کوانتو کوین فروخته شد. حتی اخیرا یکی دیگر از غول های فوتبال، پاری سن ژرمن، نیز اعلام کرده است که برنامه ای جهت راه اندازی یک ارز رمزنگاری برای هواداران خود دارد.

علاوه بر این جمع آوری وجوه از طریق توکن های دیجیتال می تواند یک روش ارزشمند و جدید برای جمع آوری کمک برای باشگاه های کوچک باشد تا بتوانند در رقابت با باشگاه های بزرگ باقی بمانند. این باشگاه ها پول کافی برای آکادمی جوانان خود، نوسازی ورزشگاه ها و خرید بازیکنان و مربیان با کیفیت ندارند.

منبع cryptonews

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.