در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

چهار ارز برتری که در شرف پیشی گرفتن از بیت کوین در سه ماهه چهارم 2018 هستند(بخش دوم)

0 1,515

ارزهای نوید بخش، امسال و در حال حاضر همگی به طور قابل ملاحظه ای از ارزش پایینی(قیمت کمی) برخوردارند و در شرف دستیابی به نقاط قوت و مهمی هستند. این ارزها عبارتند از INS، XRP، ANON، و ILK.

ANON

ANON در حال حاضر با قیمت 1.33 دلار در حال معامله است. ANON در آوریل 2018 شروع و نهایتا در دهم سپتامبر 2018 با موفقیت بنیان گذاری شد. ANON فورک زی کلاسیک(ZCL) و بیت کوین(BTC) است. آنچه باعث شده ANON را در سه ماهه چهارم امسال خیلی منحصر به فرد کند، نداشتن هیچ گونه ارتباطی با بنیان گذار آن می باشد.

به عنوان یک فورک که به تازگی ایجاد شده، هنوز عدم اطمینان عمومی برای آن وجود دارد. با این حال، این عدم اطمینان باید بلافاصله کنار گذاشته شود و این ارز در لیست و پشتیبانی بازارهای Cryptopia، Tradesatoshi و Safe قرار گیرد و با ANON به صورت فعال معامله انجام دهند.

بازار Cryptopia روز دوشنبه صبح باز می شود در حالی که بازارهای دیگر در حال حاضر دایر هستند. مشاوران و تیم اصلی ما همچنان در حال توسعه جهت ایجاد نقدینگی بیشتر از طریق اضافه شدن به لیست ارزهای مورد معامله صرافی های برتر بیشتری می باشند. مشاوران ANON شامل استیون نرایوف(معمار قانونی ETH ICO) و رَن نئونر(معامله گر رمزنگاری CNBC) هستند. با توجه به اینکه ANON با موفقیت در بین دارندگان ZCL و ANON توزیع شده است، اکنون زمان شروع راه اندازی نودهای اصلی شبکه(masternodes) و اضافه کردن ابزار واقعی به پلتفرم ANON می باشد.

در حال حاضر، حدود 200 نود اصلی راه اندازی شده است. با پاداش بلاکی به میزان 50 ANON و این که هر ده دقیقه یک بلاک رخ می دهد. اگر 35 درصد آن به دست دارندگان نود اصلی برسد، 17.5 ANON به یک نود اصلی در هر ده توزیع می شود. در هر ساعت 6 بلاک رخ می دهد و در 24 ساعت شبانه روز، 146 گره اصلی چیزی حدود 17.5 ANON را در هر روز دریافت می کنند.

این بدان معنی است که گره اصلی شما در هر 30 ساعت تقریبا 17.5 ANON برای شما کسب می کند. برآورد شده که با نرخ فعلی بازدهی ANON، در یک سال بیش از 5000 ANON کسب خواهد شد. گره های اصلی در حال حاضر به طور سالیانه بیش از 1000 درصد بازگشت سرمایه گذاری(ROI) را دارند.

با توجه به اینکه گره های اصلی (MNs) چنین سود زیادی را ارائه می دهند، احتمالا تعداد قابل توجهی از ANON ها از گردش عرضه حذف شده و در گره های اصلی قرار بگیرند. این کار باعث می شود ذخیره کم شود و به افزایش تقاضا برای ANON و بخصوص گره های اصلی منجر شود.

گره های اصلی تنها دلیل افزایش چشمگیر ANON در سه ماه چهارم امسال نیست. اخیرا، ANON مشارکت خود را با شرکت General Bytes ATM اعلام کرده است. این شرکت یک ارائه دهنده پیشرو دستگاه های خودپرداز(ATM) در صنعت بلاک چین و فناوری می باشد. ANON طی مدت کوتاهی قابل خرید و فروش در دستگاه های خودپرداز سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

اخیرا ANON به لیست سایت هایبلاک فولیو، کوینجکو و کوین مارکت کپ اضافه شده است. این نشان می دهد جوامع ارز رمزنگاری امیدوارند حرکات قیمتی ارز ANON را کنترل کنند و آن را به عنوان یک پروژه سرمایه گذاری استحکام بخشند. سایت های فهرست کننده ارزهای رمزنگاری، هر ارزی را فهرست نمی کنند و آنهایی که جعلی به نظر می رسند را تحقیر می کنند. با قرار گرفتن در لیست صرافی ها، کیف های پول و سایت های قیمت گذاری به نظر می رسد ANON خود را در جامعه رمزنگاری قرار داده باشد.

به علاوه، ANON چند استخر استخراج سازی و خدمات نود شبکه را راه اندازی کرده است که به اشخاصی از قبیل استخراج کنندگان و دارندگان نود های اصلی اجازه می دهد تا از پاداش بالای بلاک بهرمند شوند. این ارز به کیف های پول، صرافی ها، نود های اصلی، استخرهای استخراج سازی به همراه بسیاری دیگر از فرصت های دیگر در زمان باقی مانده تا پایان سال 2018 دسترسی پیدا خواهد کرد.

توسعه دهندگان پیشرو بر بکارگیری شبکه لایتنینگ تا قبل از پایان سه ماهه چهارم به همراه شگفتی های زیاد دیگری در رابطه با ذخیره سازی پلتفرم ها و به منظور کمک به ایجاد یک استفاده کاربردی از ANON، تمرکز کرده اند.

ANON در سه ماهه چهارم سال 2018 قصد دارد یک رویداد مهم دیگر را انجام دهد. ANON در نظر دارد تمامی ANON های بدون مدعی را در یکم ژانویه سال 2019 بسوزاند. با توجه به اینکه انتظار می رود بیش از 4 میلیون بیت کوین برای همیشه گم شوند، و درصد زیادی از ارز ZCL که هنگام فورک در صرافی بیترکس باقی مانده است، باید مقدار قابل توجهی از ارز ANON وجود داشته باشد که در تاریخ یکم ژانویه 2019 خواهند سوخت. این تیم پیش بینی می کند، تعداد ANON ها می تواند بیش از 10 میلیون باشد که گردش عرضه را تا 25 درصد کاهش می دهد.

کتاب اقتصاد 101 به ما آموزش می دهد، هنگامی که عرضه در طول افزایش تقاضا کاهش یابد، قیمت افزایش پیدا می کند. سه ماهه چهارم دارای کاتالیست های زیادی است. آنها شامل درصد بالای سود نودهای اصلی، پلتفرم های مفید، فناوری ارتقا یافته، ایجاد مشارکت ها، قرارگرفتن در لیست صرافی های بزرگ، قرار گرفتن در فهرست سایت های قیمت گذاری جدید و سوزاندن توکن ها که همگی به دلیل ایجاد یک خاطره مثبت در امسال هستند.

سودهای زیاد و مضحک گره های اصلی، سوختن توکن که احتمالا 25 درصد از کل ANON ها را تشکیل می دهد، قرار گرفتن در لیست های جدید، مشارکت های جدید، مشاوران عالی رتبه و توسعه پلتفرم های مفید همگی باعث خواهند شد ANON در کوتاه مدت ارزش سرمایه گذاری داشته باشد.

ILK)INLOCK)

این گزارش بدون اشاره به یک ICO جدید واقعا ناقص است. با گذشت تقریبا سه ماه و اینکه از هیچ ICO در این زمان بحث نشد، اکنون زمان مناسبی برای شروع به تجزیه و تحلیل “ارزهای جدید” در این فضا می باشد. پلتفرم INLOCK به همراه توکن “ILK” خود، یک ICO منحصر به فرد است که در زمان مناسبی در حال رخ دادن می باشد.

ILK، یک پلتفرم وام را برای دارندگان ارز رمزنگاری ارائه می دهد. برای راه اندازی یک پلتفرم وام چه زمانی می تواند بهتر از زمان قبل از شروع یک افزایش حماسی باشد؟

علی رغم وجود پلتفرم باکت، ETFها، صرافی هایی که در حال دوبرابر کردن کارمندان خود هستند و مقرراتی که توسط دستگاه های نظارتی تنظیم می شود، کاتالیزورهای متعددی وجود دارد که تقاضا برای وام دهی ارز رمزنگاری را افزایش می دهند. ILK به دنبال جمع کردن سرمایه با استفاده از مشکل مصرف پذیری(spendability) است و این که در حقیقت چگونه وثیقه رمزنگاری برای وام می تواند ثبات را به اقتصاد جهانی عرضه کند.

سرمایه ILK در طول پیش فروش خصوصی آن، بیش از 2.5 میلیون دلار افزایش یافت. حجم سرمایه نرم(soft cap) [میزان حجم سرمایه ای که یک ارز در نظر دارد به آن برسد را گویند] 15 میلیون دلار است که احتمالا در زمان کوتاه مدت و حتی با وجود یک بازار نزولی این میزان حاصل خواهد شد. ILK در حال حاضر یک نمونه اولیه و آزمایشی برای مشاهده در سایت خود قرار داده است. با توجه به اینکه آن شروع فروش یک ICO محسوب می شود، ILK همچنان در حال ارائه پاداش مرجوعی 17 درصدی که نشان دهنده این است که حتی سرمایه گذاران نخستین پاداش های مسخره آمیز 100 درصدی را دریافت نمی کنند.

با یک نقشه، مفهوم، تیم و استراتژی قوی، تنها چیزی که ارز ILK را عقب نگه داشته است، بازار نزولی فعلی می باشد. آیا ما به یک بازار صعودی در سه ماهه چهارم سال 2018 دست خواهیم یافت؟

 

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.