در کوین سرا از جدیدترین و داغ ترین اخبار و مطالب دنیای ارزهای رمزپایه مطلع می شوید .

صرافی هایی که خود را برای هاردفورک کاردانو آماده کرده اند

0 1,007

براساس گزارش منتشر شده توسط Input Output (شرکت توسعه دهنده کاردانو)، صرافی های Bitrue،  NDAX.io و LCX  تنها صرافی های ارز رمزنگاری هستند که تا 29 آگوست نودهای خود را برای هاردفورک واسیل، به روزرسانی کرده اند.

صرافی های بایننس، کراکن، بیتفینکس، هات بیت و آپ بیت نیز در حال به روزرسانی نودهای خود هستند. براساس اعلام IOG،  چندین صرافی دیگر نودهای خود را طی روزهای آتی به روزرسانی خواهند کرد. با این حال، اکثر پلتفرم های معاملاتی (از جمله صرافی کوین بیس) هنوز برای هاردفورک واسیل آماده نشده اند.

حداقل 25 صرافی که سهم عمده ای از نقدینگی توکن ADA را در اختیار دارند، باید قبل از راه اندازی شبکه اصلی هاردفورک واسیل، نودهای خود را به روزسانی کنند.

همزمانی بروزرسانی کاردانو و اتریوم

طبق داده های ارائه شده توسط PoolTool، اکثر نودهای شبکه کاردانو نسخه خود را به 1.35.3 ارتقا داده اند. 77 درصد از بلاک های شبکه اصلی در حال حاضر با این نسخه تولید می شوند که بالاتر از سطح تعیین شده 75 درصد است. برای انجام هاردفورک واسیل، 75 درصد از بلاک ها باید با نسخه جدید تولید شوند.

اپلیکیشن های غیرمتمرکز پیشرو از لحاظ ارزش کل دارایی های قفل شده (TVL) نیز باید به آخرین نسخه نود ارتقا داده شوند تا هاردفورک واسیل آغاز شود. مین سواپ (Minswap)، ساندی سواپ (SundaeSwap) و وینگ رایدرز (Wingriders) سه اپلیکیشن غیرمتمرکز برتر هستند که  نسخه 1.35.3 را در مرحله پیش تولید آزمایش می کنند.
ارزش کل دارایی های قفل شده چیست و چه اهمیتی دارد

هفته گذشته، چارلز هاسکینسون (مدیرعامل شرکت Input Output) گفت که هاردفورک واسیل تحت “تست گسترده” است و این به روزرسانی احتمالا پس از تاخیرهای متعدد، در ماه سپتامبر انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که این به روزرسانی همزمان با به روزرسانی “Merge” اتریوم خواهد بود. تاریخ دقیق این دو به روزرسانی هنوز اعلام نشده است.

این هاردفورک مورد انتظار که به نام ریاضیدان فقید بلغاری واسل دابوف نامگذاری شده، قرار است کارایی و راندمان بلاک چین کاردانو را ارتقا دهد.

منبع u.today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.